تاریخ انتشار :

بزرگترین و مجهزترین کارتینگ آجودانیه در خدمت اعضا

موسسه پیام پس از رایزنی با مجموعه کارتینک آجوانیه و انعقاد قرار داد از اول سال آینده امکان استفاده را برای همکاران و اعضا فراهم کرد . این مجموعه که  بزرگترین و پیشرفته ترین  کارتینگ کشور به شمار می رود از اول فروردین سال 1396 میزبان علاقمندان و ورزشکاران این رشته جذاب  و دیدنی است .

گفتنی است همکاران در صورت نیاز به ا طلاعات  بیشتر به آدرس تهران ، اقدسیه ، خیابان شهید سباری ( آجودانیه ) مراجعه و یا شماره تلفن 22810147الی 153 تماس حاصل نمایند .  

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود

سلام.
با تشکر از زحمات مجموعه پیام ،
در تماسی که با باشگاه فوق داشتم و جویای شرایط استفاده از کارتینگ شدم مسئول مربوطه مدت زمان استفاده از پیست برای هر کارت را 6 دقیقه اعلام کردند . آیا در هنگام عقد قرارداد نمیبایست به این گونه نکته توجه می فرمودید که زمان 6 دقیقه ای برای ورزشی مثل کارتینگ چیزی در حد تمسخر است ؟
از دوستان پیامی خواهش میکنم شأن باشگاه و مجموعه معظم مخابرات و کارکنان شریف آنرا فراموش نکنند .
یا علی

خادمی
خادمی

با سلام
جناب آقای عبدالهی خدمتتان عرض کنم کلا زماناستفاده از کارتینگ 6 دقیقه می باشد. کارتینگ آزادی برای همین 6 دقیقه نفری 37000 تومان می گیرد.

معصومی
معصومی

با سلام
ضمن تشکر از مسئولین بابت عقد قرارداد با کارتینگ، در پاسخ به آقای عبدالهی به عرض می رسانم که بدون استفاده از کارت باشگاه پیام، مدت زمان استفاده از کارتینگ کلا 6 دقیقه به مبلغ 35000 تومان می باشد و مدت زمان استفاده، ربطی به کارت باشگاه ندارد.

عبدالهی
عبدالهی

سلام .
ممنونم از دوستانی که پاسخ دادند . به عرض میرسانم :
1- مدت زمان شش دقیقه ای ، زمان معمول استفاده از کارتینگ است و بنده اطلاع نداشتم . پوزش بنده رو بپذیرید .
2 - درخصوص هزینه که فرمودید به عرض میرسانم کارتینگ های آزادی و پرند با استفاده از تخفیفات سایت هایی مانند netbarg و ... که به آسانی قابل تهیه هستند به ترتیب 8850 و 11700 تومان برای یک زمان 6 دقیقه ای بلیط در دسترس قرار میدهند .
قدردان زحمات مجموعه پیام هم هستیم .
یا علی

×