تاریخ انتشار :

موسسه پیام مجری طرح سنجش تندرستی کارکنان پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات

 

صبح امروز 18 شهریور 97 طرح سنجش تندرستی کارکنان پژوهشگاه ارتباطات و  فناوری اطلاعات با حضور دکتر محمد خوانساری رئیس مرکز تحقیقات مخابرات ایران و پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات و  مهندس حمید عباسی عضو هیأت مدیره و مدیرعامل موسسه پیام و معاونین ایشان در محل پژوهشگاه آغاز به کار نمود.

در این طرح که به صورت تخصصی با نظارت پزشکان متخصص قلب و عروق، فوق تخصص داخلی، 6روانشناس و روانسنج و 6 کارشناس ورزشی خانم و آقا اجرا می گردد، طی 2 ماه تمامی پرسنل و کارکنان پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات  مورد پایش تندرستی قرارگرفته و نتایج آن به صورت کتبی و در قالب کارنامه به ایشان ارائه می گردد.

به گزارش روابط عمومی موسسه پیام، شروع به کار این طرح طی مراسمی در سالن همایش های مرکز پژوهشگاه با حضور جمعی از کارکنان صورت پذیرفت که دکتر خوانساری در ابتدای این مراسم  ضمن تاکید به اهمیت سلامت جسمی و روحی کارکنان بیان داشت: کشف مشکلات جسمی و روحی افراد و حل هرچه سریعتر آن موضوع مهمی است که توجه به آن می‌تواند باعث کاهش هزینه های درمان و دیگر هزینه های ناشی از آن شود که اجرای این طرح کمک بسزایی در این امر به افراد و سازمان می نماید.

در ادامه مراسم مهندس حمید عباسی مدیرعامل و عضو هیات مدیره موسسه پیام  با  اشاره به سابقه بیش از نیم قرن خدمات  موسسه عنوان نمود: موسسه پیام با گستردگی ارائه خدمات در اکثر شهر های کشور این فرصت را در اختیار اعضا قرارداده تا در هرنقطه از کشور عزیزمان که هستند بتوانند جهت ارتقاع سطح سلامتی و شادی و نشاط خود از خدمات فرهنگی ، ورزشی و رفاهی استفاده نمایند.

ایشان با اشاره به تاکید مقام عالی وزارت به  سلامت کارکنان افزودند: طرح پایش سلامت با دارا بودن کادر مجرب، متخصصان و پزشکان نقش بسزایی در ارتقا سطح بهداشت روحی و جسمی افراد و کارکنان مجموعه ایفا خواهد نمود.

وی  با اشاره به محرمانه بودن نتایج این پایش و احترام به اعتماد به افراد عنوان داشت : امید است با انجام موفقیت آمیز این طرح بتوان گام موثری در جهت حفظ و توسعه منابع انسانی برداشته و سایر سازمانها و نهادهای وابسته را ترغیب به انجام این حرکت موثر و ارزشمند نمود.

دکتر نانگیر مدیر عامل موسسه برنا اندیشان در انتهای مراسم  به طور خلاصه به تشریح کیفی و کمی نحوه اجرای طرح پایش پرداخته و از مسئولین و مدیران پژوهشگاه و موسسه پیام جهت همکاری با ایشان به منظور اجرای هرچه بهتر این طرح تشکر و قدردانی نمودند.

در پایان مرکز موقت پایش سلامت و تندرستی کارکنان پژوهشگاه با حضور ریاست این مرکز و مدیر عامل موسسه فرهنگی ورزشی و رفاهی پیام افتتاح و آغاز به کار نمود.

 

 

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×