تاریخ انتشار :

برگزاری جشن عید سعید غدیر خم و هفته دولت در موسسه فرهنگی ورزشی و رفاهی پیام

 

به گزارش روابط عمومی موسسه پیام عصر روز چهار شنبه 97/6/7 به مناسبت گرامیداشت عید سعید غدیر خم و هفته دولت جشن با شکوهی در موسسه فرهنگی،ورزشی و رفاهی پیام برگزار شد.

این جشن که با حضور خانواده ها و اعضای محترم خانواده وزارت ارتباطات و شرکت های تابعه برگزار گردید پس از قرائت آیاتی از کلام‌ الله مجید و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران با اجرای مجری توانمند صدا و سیمای جمهوری اسلامی، ابوالفضل آقاخانی آغاز شد.

پس از پخش کلیپ گزارشی از کلاس های تابستانی و جشنواره فرهنگی ورزشی موسسه پیام، مهندس عباسی  عضو هیات مدیره و مدیرعامل مجموعه به مهمانان خیر مقدم عرض نموده و  ضمن تبریک عید غدیر و هفته دولت گفت: موسسه پیام، سال 97 را با شعار "ارائه خدمات بهتر، با کیفیت و ارزانتر نسبت به سایر مراکز تفریحی و رفاهی و ورزشی در کمال احترام به مراجعین بخصوص اعضای خانواده پیام" آغاز کرد، امیدواریم که تا اینجا توانسته باشیم تا حدودی به این شعار عمل کرده و در راستای آن پیش رفته باشیم.

مدیرعامل موسسه پیام با گزارشی از کلاس های تابستانی و پروژه های انجام شده در سال 97 و اشاره به برنامه ها و مسابقات پیش رو سخنان خود را پایان داد.

 گفتنی است استنداپ کمدی یوسف کرمی، میان پرده طنز و اجرای زنده خواننده محبوب کشورمان حجت اشرف زاده از دیگر برنامه های این جشن بود.

همچنین در حاشیه برگزاری مراسم "خیریه دختران معلول ذهنی مهرورزان" با برپایی نمایشگاه عرضه محصولات، توانمندی های جامعه تحت پوشش خود را ارائه نمودند.

 

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×