تاریخ انتشار :

تصویب برگزاری جشنواره ورزشی( "پدران و پسران" ، " مادران و دختران" ) و مسابقات فوتبال جام شهدا در نشست مسئولین ورزش

 

 

 

صبح روز یکشنبه 28 مرداد  97 یکصد و سی و دومین جلسه مسئولین ورزش شرکتها و سازمانهای تابعه وزارت ارتباطات با موضوع بررسی آیین نامه برگزاری جام شهدا و جشنواره ورزشی پدران و پسران، مادران و دختران در موسسه پیام برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه پیام در ابتدای این جلسه آزاد سرایی معاونت ورزشی موسسه با ارائه گزارش 6 ماهه عملکرد شرکت ها اظهار داشت : خوشبختانه در تابستان 97 رشد بسیار چشمگیری حدود 12 درصد  در استقبال از کلاس های آموزشی تابستانه اعم از بسکتبال، والیبال، فوتبال و فوتسال دختران و... مشاهده کردیم که این افزایش تقاضا نسبت به سایر آموزشگاه ها قابل توجه است .

وی افزود : برای اولین بار امسال آموزش فوتسال دختران در لیست آموزش های تابستانی قرار گرفت که مورد اقبال عمومی قرار گرفت .

ایشان با اشاره به برنامه ریزی و نظم راضی کننده برگزاری کلاسها عنوان نمود: حدود 2000 نفر از فرزندان کارکنان شرکتها و حدود 15 درصد از متقاضیان آزاد در 17 رشته ورزشی پسران و دختران، بدون هرگونه بی نظمی و یا اتفاق ناگوار اوقات فراغت خود در تابستان را با آموزش در این کلاس ها سپری کردند که این موضوع جای بسی خرسندی است.   

در ادامه جلسه آیین نامه برگزاری سی و هفتمین دوره جام شهدا توسط اعضا حاضر در این جلسه به بحث و بررسی گذاشته شد.

مسابقات فوتبال جام شهدا بین 12 تیم در مهرماه سال جاری برگزار خواهد شد که موسسه پیام در ورزشگاه شهید اینانلو این مسابقات را میزبانی خواهد کرد.

در انتهای جلسه معاونت ورزشی پیام درباره برگزاری مسابقات پدران و پسران، مادران و دختران گفت: با توجه به استقبال خوبی که در سنوات گذشته از این مسابقات شده است امسال نیز قصد بر آن است که سومین دوره این مسابقات در تاریخ 15 شهریور ماه و در رشته های دارت ، آمادگی جسمانی ، فریزبی ، طناب زنی ، راکت زنی ، دال پلان، پرتاب پنالتی و...بصورت همزمان در سالن های یک و دو موسسه پیام برگزار گردد که به 6 تیم برتر این دوره مسابقات و به 10 شرکت کننده به صورت قرعه کشی جوایزی اهدا خواهد شد.

معاونت ورزشی پیام افزود : برگزاری این مسابقات موجب تحکیم پیوند خانواده ها و ارتباطات صمیمی تر اعضا خانواده گردیده و این فرصت در محیطی پر شور و نشاط فراهم می گردد تا خانواده ها در فضای رقابتی سالم همدلی و اتحاد خود را مضاعف نمایند .

بررسی تصمیم گیری درباره زمان و محل برگزاری المپیاد مدیران نیز از دیگر موضوعات مطرح شده در این جلسه بود.

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×