تاریخ انتشار :

بازدید مسئولین فدراسیون ورزش های همگانی از مرکز استعداد یابی ورزشی و سنجش تندرستی موسسه پیام

 

 

 

به گزارش روابط عمومی موسسه پیام چهارشنبه هفدهم مرداد ماه دکتر میرزمانی مشاور ارشد رئیس فدراسیون ورزش های همگانی  و دکتر رجبی رئیس دانشکده تربیت بدنی دانشگاه تهران به همراه چند تن از مسئولین از مرکز استعداد یابی ورزشی بازدید نمودند.

در ابتدای بازدید خانم دکتر غلامی مدیر این مرکز توضیحات کاملی درباره روند انجام طرح استعدادیابی ورزشی و پایش تندرستی ارائه نمودند و در ادامه بازدیدکنندگان ضمن ابراز خرسندی از وجود چنین مرکزی در موسسه پیام اعلام داشتند:  باب همکاری در خصوص استعدادسنجی ورزشی با این فدراسیون در روزهای آتی ایجاد خواهد شد تا در زمینه علمی و اجرایی گام های مستحکمی در خصوص استعداد یابی ورزشی صورت بپذیرد.

دکتر رجبی رئیس دانشکده تربیت بدنی دانشگاه تهران ضمن اشاره به امکانات مطلوب موسسه پیام در این دیدار اظهار داشت: استعداد یابی و استعداد سنجی یکی از مهمترین مراحل در پیشبرد موفقیت ورزشی فرزندان محسوب گردیده که متاسفانه در کشور هنوز جایگاه خود را به تثبیت نرسانده و جای بسیار امیدواری است که موسسه پیام توانسته با نگاهی آرمانگرا این مرکز را تاسیس و از نظریات علمی آن بهره مند شود.

ایشان ضمن ابراز خرسندی از افتتاح این مرکز در موسسه پیام عنوان داشت: امکانات موجود در مرکز استعدادیابی پیام در حد نسبتا مطلوبی است که طی بازدید صورت پذیرفته می توان این مرکز را از لحاظ علمی کاملا تایید نموده و بر مبنای نتایج آزمون های آن مسیر ورزشی هدفمندی را برای علاقمندان به ورزش حرفه ای ترسیم کرد.  
گفتنی است آقای جهانگیری رئیس کمیته فنی و  خانم شمس رئیس کمیته استعداد یابی فدراسیون ورزش های همگانی نیز ایشان را در این دیدار همراهی نمودند

 

 

 

 

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×