تاریخ انتشار :

موسسه پیام حامی ورزشکاران نابینا و کم بینا در پارالمپیک 2018

 

مدیرعامل موسسه فرهنگی ورزشی و رفاهی پیام در نشست با رئیس فدراسیون نابینایان جمهوری اسلامی ایران عنوان نمود: امکانات ورزشی موسسه پیام با افتخار در خدمت ورزشکاران نابینا و کم بینا پارالمپیک 2018 خواهد بود.

 صبح امروز (سه شنبه دوازدهم تیرماه)  نشستی با حضور هیات رئیسه فدراسیون ورزش نابینایان کشور و جمعی از مدیران موسسه پیام برگزار شد که در این هم اندیشی بر حمایت از ورزشکاران نابینا و کم بینا در پارالمپیک تاکید گردید .

علی‌اصغر هادی‌زاده نائب رئیس فدراسیون نابینایان ضمن تقدیر از تاکیدات مقام عالی وزارت  بر همکاری و حمایت از ورزشکاران گفت: فدراسیون ورزش نابینایان جمهوری اسلامی ایران توانسته است افتخارت زیادی را در سنوات  گذشته کسب نماید که از جمله آنها نائب قهرمانی فوتبال، قهرمانی تیم گلبال درمسابقات آسیایی و... است .

وی افزود: پارالمپیک 2018 مهرماه امسال در جاکارتا برگزار خواهد شد که افتخار آفرینی ورزشکاران در گرو حمایت مسئولین  و مردم است.

مهندس حمید عباسی مدیرعامل پیام ضمن خیر مقدم به حاضرین در جلسه بیان داشت: موسسه پیام همواره حامی ورزشکاران در رشته های مختلف  ورزشی  بوده است که با تاکیدات مهندس آذری جهرمی این بار مفتخر به حمایت از ورزشکاران نابینا و کم بینا خواهد بود.

عباسی عنوان داشت:  هماهنگی های لازم صورت پذیرفته  و نشست های مشترکی  برگزار خواهد شد تا ورزشکاران این فدراسیون بتوانند از ظرفیت‌های موجود در موسسه فرهنگی ورزشی و رفاهی پیام جهت تمرین برای آمادگی در مسابقات بهره مند گردیده و با تداوم این ارتباط تفاهم نامه هایی جهت بهره مندی از این ظرفیتها در طول سال ایجاد شود.

مدیرعامل پیام عنوان داشت: یکی از ویژگی های موسسه پیام خدمت به ورزشکاران معلول کشور بوده که هم اکنون بخشی از امکانات موسسه جهت بهره برداری ایشان اختصاص یافته و این عزیزان در طول سال از این اماکن بهره مند می‌باشند.

در پایان جلسه محمد رضا مظلومی رئیس فدراسیون نابینایان کشور ضمن ابراز خرسندی از فرصت بدست آمده  گفت: امید است با حمایت مسئولین و همت ورزشکاران شاهد برافراشته شدن پرچم جمهوری اسلامی ایران در مسابقات پارالمپیک 2018 باشیم.

 

مشاهده گالری تصاویر

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×