تاریخ انتشار :

ورزشگاه شهید اینانلو اواسط تیر ماه به بهره برداری خواهد رسید.

 

 

 

مهندس جهانگیری سرپرست معاونت اداری و مالی پیام خبر داد : زمان برنامه ریزی شده برای اتمام پروژه  استاندارد سازی زمین چمن ورزشگاه شهید اینانلو اواسط تیرماه است.

وی افزود : علیرغم  برنامه ریزی ما برای بهره برداری از  زمین چمن  در پایان خرداد ماه بدلیل مشکلات اجرایی بوجود آمده زمان بهره برداری به تعویق افتاد .

ایشان یکی از این مشکلات را تامین نخ بافت چمن ها عنوان نمود و گفت :  در روند اجرای پروژه مشکلاتی موجب تعویق در بهره برداری گردید که علاوه بر مشکل تامین نخ بافت چمن ، موضوع وجود چاه تامین آب فضای سبز مجموعه بود که در ضلع شمالی زمین به علت قدیمی بودن و ریزش دیواره ها باعث تعویق در احداث فندانسیون های اصلی زمین شد. همچنین دیوار بلند ضلع جنوبی ورزشگاه علت دیگر اختلال در پیشرفت روند طبیعی احداث فندانسیون بود. البته با وجود تمامی مشکلات پروژه پیشرفت چشمگیری داشته است.

جهانگیری با اشاره به پایان بافت چمن درصد پیشرفت پروژه را 85 درصد اعلام نموده و مهمترین اقدامات صورت پذیرفته جهت استاندارد سازی زمین را اینچنین برشمرد :

  1. توسعه مساحت ورزشگاه جهت استاندارد سازی برای انجام بازی ها
  2. تعویض سیستم جمع آوری آب و زه کشی ها
  3. تعویض و نوسازی کلیه فنس ها در جهت شمال، جنوب و شرق ورزشگاه
  4. تعویض پایه پروژکتورها جهت تامین نور استاندارد برای انجام بازی های شب در مراحل بعدی
  5. مستحکم سازی فنداسیون در ضلع شمالی ورزشگاه

سرپرست معاونت اداری و مالی موسسه پیام بودجه هزینه شده برای این عملیات را حدود یک میلیارد سیصد میلیون تومان اعلام نموده و گفت : اجرای این پروژه با انعقاد قراردادی با شرکت آسیا چمن که از شرکت های معتبر در زمینه توسعه زمین چمن می باشد از طریق برگزاری مناقصه واگذار گردید .

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×