تاریخ انتشار :

رشد 10 درصدی متقاضیان حضور در کلاس های تابستانی «پیام»

 

مدیرعامل موسسه پیام از رشد 10 درصدی متقاضیان شرکت در کلاس های تابستانی این موسسه خبر داد و گفت: نزدیک به 2 هزار نفر از ثبت نام شدگان در رشته های چون شنا، فوتبال، فوتسال، بسکتبال، والیبال، پینگ پنگ، تنیس، تیر و کمان و ورزشهای رزمی موسسه پیام حضور دارند.

حمید عباسی مدیرعامل موسسه فرهنگی ورزشی پیام در گفت و گو با خبرنگار مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در رابطه با برگزاری کلاس های آموزشی تابستانی گفت: از سه ماه پیش برای برگزاری کلاس های تابستانی مختص فرزندان همکاران و اعضای باشگاه برنامه ریزی صورت گرفت که در پی آن از متقاضیان در هفته های پایانی خردادماه ثبت نام به عمل آمد.

وی با اشاره به اینکه امسال تعداد متقاضیان حضور در کلاس های تابستانی «پیام» 10 درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته است، افزود: در این مدت نزدیک به 2 هزار نفر در این کلاس ها ثبت نام کردند تا در دو بخش دختران و پسران در رشته های مختلفی چون شنا، فوتبال، فوتسال، بسکتبال، والیبال، پینگ پنگ، تنیس، تیر و کمان و ورزشهای رزمی در تابستان 97 حضور داشته باشند.

عباسی با تاکید بر استفاده از مربیان متخصص و با تجربه در کلاس های تابستانی اظهار کرد: مربیان بنامی داریم که یا از قهرمانان تیم ملی و یا از مربیان مورد تایید فدراسیون و یا از مربیانی هستند که سال ها با باشگاه کار کرده و با تجربه و شناخته شده اند.

مدیرعامل موسسه پیام علت تراکم تعدادی از کلاس ها را مربوط به استقبال متقاضیان حضور در کلاس ها دانست و تصریح کرد: سعی می کنیم برای فصل تابستان و برنامه آموزشی از حداکثر پتانسیل موجود در باشگاه استفاده کنیم بنابراین ممکن است در بعضی از اوقات با تراکم متقاضی مواجه باشیم که سعی کردیم با برنامه ریزی دقیق تر کلاس ها شلوغ نباشند با این حال ممکن است در یکی دو رشته علیرغم همه تلاش ها نتوانیم شرایط لازم را ایجاد کنیم.

وی با بیان اینکه امکانات باید به صورت عادلانه تقسیم شود و نمی توانیم افراد را نسبت به رشته های خاص محدود کنیم، افزود: براساس شرایط جسمی، سنی و نوع جنسیت و علاقه مندی های متقاضیان ثبت نام در کلاس های انجام می شود و به آنها احترام می گذاریم.

حمید عباسی در ادامه با اشاره به برگزاری دوره های استعدادیابی، خاطرنشان کرد: امسال برای نخستین بار، استعدادیابی ورزشی با مشارکت مجموعه ای در باشگاه پیام فعال شد تا با تمرکز روی محورهای خاصی شامل سلامت جسمی که از طریق متخصصان قلب و عروق مورد ویزیت قرار می گیرند، روانشناسی که با تست های مختلفی مشخص می شود و یا صحبت با خانواده ها و طرح مسائل و احیانا مشکلات، راهنمایی و مشاوره ارائه شود.

مدیرعامل موسسه پیام، پیکرشناسی را بخش دیگری از استعدادیابی عنوان کرد و گفت: در پیکرشناسی با استفاده از دستگاه های مختلف سنجش صورت می گیرد و نهایتا کارنامه ای به افراد می دهیم که در آن شرایط جسمی هر فرد مشخص است.

عباسی در پایان از اتمام امور عمرانی مربوط به زمین چمن باشگاه پیام خبر داد و اظهار کرد: مطابق تعهد پیمانکار تا 15 تیر کارها باید به اتمام برسد اما فکر می کنم تا پایان تیرماه زمین چمن که حالا استاندارد شده است، مورد بهره برداری قرار گیرد.

وی از خانواده ها خواست که خانواده ها، ورزش فرزندان را در ایام بعد از تابستان نیز دنبال کنند و افزود: بعضی از بچه ها علاقه مند هستند که ورزش را در طول سال انجام دهند اما به دلیل مشکلات خانواده ها از قبیل دوری راه، ورزش بعد از فصل تابستان صورت نمی گیرد لذا اگر تاکید شود فرزندان و کسانیکه احساس می کنیم استعداد خاص ورزشی دارند، در طول سال از امکانات ورزشی و رشته ورزشی مورد علاقه استفاده کنند، قطعا کمک بزرگی به بچه ها می شود.

 

مشاهده گالری تصاویر

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×