تاریخ انتشار :

برگزاری جام شهدا و المپیاد مدیران در دستور کار مسئولین ورزش شرکتها و سازمانهای تابعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات قرار گرفت

 

 

یکصد و سی و یکمین جلسه مسئولین ورزش شرکتها و سازمانهای تابعه وزارت ارتباطات به میزبانی موسسه پیام برگزار شد .


آزاد سرایی معاونت ورزشی موسسه پیام در ابتدای جلسه با ارائه گزارش عملکرد المپیاد جام ارتباطات عنوان کرد : این رقابتها با کیفیت بسیار مطلوب و بدون هیچ حادثه ای برگزار گردید که ثمره ی آن ایجاد وحدت وهمدلی میان کارکنان ورزشکار بود .
وی در ادامه با اشاره به ثبت نام کلاس های آموزشی تابستان عنوان داشت : افزایش تعداد ثبت نام کنندگان نسبت به سالهای گذشته نشان از موفقیت موسسه پیام در برگزاری کلاسهای آموزشی بوده که امیدواریم امسال نیز در برگزاری کلاسها با مدیریت پویا و استفاده از مربیان مجرب و حرفه ای بتوانیم پاسخگوی اعتماد خانواده ها باشیم .
معاونت ورزشی پیام در ادامه اعلام نمود : برگزاری جام شهدا و المپیاد مدیران در سنوات قبل از تجربیات موفق موسسه پیام بوده است که امسال نیز پیشنهاد برگزاری آن به مسئولان ورزش شرکتها و سازمانهای تابعه وزارت ارتباطات ارائه می گردد .
گفتنی است پس از هم اندیشی صورت پذیرفته برگزاری جام شهدا در ابتدای شهریور ماه و المپیاد مدیران در آذر ماه سال جاری به تصویب حاضرین در جلسه رسیده و مقرر گردید موسسه پیام نسبت به تنظیم آیین نامه این مسابقات اقدام نماید .

 

مشاهده گالری تصاویر

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×