تاریخ انتشار :

جلسه توجیهی مربیان کلاس های آموزش تابستانی با حضور مهندس حمید عباسی و جمعی از مدیران برگزاری کلاس ها تشکیل شد

 

 

 

 

مدیر عامل موسسه پیام :  به دلیل جلب اعتماد و آرامش خاطر برای خانواده ها، ثبت نام امسال نسبت به سالهای گذشته با استقبال بیشتری روبه رو شده است

دوشنبه بیست و هشتم خرداد ماه نشست توجیهی مربیان کلاس های آموزشی با حضور مهندس حمید عباسی مدیرعامل و عضو هیأت مدیره موسسه پیام برگزار گردید.

مدیرعامل پیام با اشاره به دغدغه خانواده ها در تامین اوقات فراغت فرزندان عنوان نمود: موسسه پیام با در نظر گرفتن علایق و توانمندی های دانش آموزان هر ساله سعی نموده است نسبت به برگزاری این دوره های آموزشی و افزایش رشته های ورزشی با اهتام در کیفیت اقدام نماید.

وی افزود : برگزاری کلاس های فرهنگی و هنری در کنار آموزش های ورزشی دغدغه خانواده ها را در پر کردن اوقات فراغت فرزندانشان کاهش داده است.

مدیرعامل پیام به مربیان رشته های ورزشی در خصوص نقش موثر ایشان در پرورش تمامی ابعاد ورزشی، اخلاقی، اجتماعی و.. دانش آموزان اشاره کرده و تاکید نمود: موسسه پیام در انتخاب مربیان فاکتورهای متعددی را در نظر می گیرد که حرفه ای بودن در رشته تخصصی یکی از ابعاد آن است. رعایت انضباط کاری، طرح درس برای هر جلسه ی آموزشی، حفظ امانتداری در پرورش دانش آموزان، انتقال رفتارهای پسندیده به ایشان از مهمترین ملاک های انتخاب مربیان است.

عباسی افزود: به دلیل جلب اعتماد و ایجاد امنیت و آرامش خاطر برای خانواده ها ثبت نام امسال نسبت به سالهای گذشته سیر صعودی مطلوبی داشته است که این خود نشان از رضایت خانواده ها و موفقیت برگزارکنندگان ومربیان است.

ایشان راه اندازی مرکز استعدادسنجی  و پرورش استعداد را از نقاط مثبت کلاس های آموزشی امسال دانسته و عنوان نمود: مرکز استعداد سنجی سعی دارد با بررسی ابعاد مختلف جسمانی و روانی و همچنین در نظر گرفتن توانمندی ها و علایق دانش آموزان مشاوره متناسبی جهت پیشرفت حرفه ای ایشان ارائه نماید که مربیان با معرفی این مرکز به خانواده ها می توانند نقش موثری در کسب موفقیت های ورزشی و قهرمانی آنها داشته باشند.

در این جلسه علاوه بر مدیرعامل موسسه پیام و مربیان، آزاد سرایی معاونت ورزشی، ناطقی مدیریت فرهنگی، معصومی مدیر حراست، دلبری مدیریت روابط عمومی، مجید ذاکری و خانم بساطی مسئولان برگزاری کلاس های پسران و دختران حضور داشتند که ایشان نیز دقایقی را به ارائه مطالبی جهت هرچه بهتر برگزار شدن کلاس ها پرداختند.

در انتهای جلسه مربیان پس از معرفی خود و سوابق حرفه ای نکاتی را عنوان نموده که به بحث و بررسی گذاشته شد.

 

مشاهده گالری تصاویر

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×