تاریخ انتشار :

پایان رقابت های المپیاد جام ارتباطات (یادبود مرحوم مهندس محتشمی)

پایان رقابت های المپیاد جام ارتباطات (یادبود مرحوم مهندس محتشمی)

 

عصر پنج شنبه 20 اردیبهشت ماه 1397 با برگزاری مراسم اختتامیه پنجمین دوره المپیاد ورزشی آقایان وزارت ارتباطات در مشهد مقدس جام ارتباطات (یاد بود مرحوم مهندس محتشمی) به کار خود خاتمه داد.

 

به گزارش روابط عمومی پیام؛ این دوره از رقابت ها با شرکت حدود 500 ورزشکار مرد و زن از ابتدای اردیبهشت ماه در دو نوبت برگزار گردیده و پنج شنبه بیستم اردیبهشت ماه با پایان رقابت های ورزشکاران مرد در چهار رشته والیبال، بدمینتون، دارت و آمادگی جسمانی خاتمه یافت .

گفتنی است مراسم اختتامیه این دوره از رقابت ها با حضور مسئولان وزارت ارتباطات، سازمان ها و شرکت های تابعه، جمعی از مسئولان استانی، سرپرستان و ورزشکاران حاضر در مسابقات در مشهد مقدس برگزار گردید .

در این مراسم پس از قرائت پیام وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، مهندس کارگزار مدیر منطقه خراسان رضوی ضمن خیرمقدم به مسئولان و ورزشکاران، میزبانی مسابقات را افتخاری بزرگ برای خراسان رضوی دانسته و توفیق ایشان را خواستار شدند .

همچنین مهندس حمید عباسی مدیر عامل و عضو هیأت مدیره موسسه پیام با ارائه گزارش کامل از مسابقات عنوان نمود: هرساله در جهت حفظ و تقویت سرمایه های انسانی وزارت ارتباطات، موسسه پیام مسابقات گوناگونی را برگزار می نماید که مهمترین این مسابقات المپیاد جام ارتباطات می باشد .

وی افزود:این دوره از رقابت ها با افزایش ده درصدی ورزشکاران و شرکت حدود 600 ورزشکار، مدیر و سرپرست در دو دوره بانوان و آقایان به میزبانی مشهد مقدس برگزار گردید که با کوشش مسئولان برگزار کننده بدون هیچ گونه حاشیه و حادثه پایان یافت .

ایشان ضمن گرامی داشت یاد و خاطر مرحوم مهندس محتشمی از زحمات کلیه دست اندرکاران رقابت ها تقدیر نمودند.

در ادامه مجید ذاکری مسئول اجرایی مسابقات آقایان با ارائه گزارش از روند مسابقات این دوره از المپیاد برگزیدگان را معرفی نموده و سپس ورزشکاران منتخب احکام خود را دریافت نمودند . 

نتایج کامل مسابقات :

 

رتبه های برتر در مجموع امتیاز ها :

مقام اول : شرکت ارتباطات زیرساخت

مقام دوم :  مخابرات استان تهران

مقام سوم : مخابرات ایران

پایان رقابت های المپیاد جام ارتباطات (یادبود مرحوم مهندس محتشمی)

پایان رقابت های المپیاد جام ارتباطات (یادبود مرحوم مهندس محتشمی)

 

 

 

 

 

 

 

 

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×