تاریخ انتشار :

اختتامیه مسابقات ورزشی جام ارتباطات یادبود مرحوم مهندس محتشمی

اختتامیه مسابقات ورزشی جام ارتباطات یادبود مرحوم مهندس محتشمی

 

به گزارش روابط عمومی موسسه پیام فردا پنج شنبه 20 اردیبهشت ماه سال  1397با  پایان پنجمین دوره المپیاد ورزشی آقایان وزارت ارتباطات این دوره از رقابت ها خاتمه می یابد

مهندس حمید عباسی مدیر عامل پیام عنوان نمود : این دوره مسابقات اوایل هر سال بمناسبت فرا رسیدن هفته ارتباطات برگزار می شود که این دوره نیز در دو مرحله با شرکت حدود 500 ورزشکار در ابتدا اردیبهشت ماه آغاز و فردا طی مراسمی خاتمه می یابد .

ایشان همچنین در خصوص روند برگزاری مسابقات گفت : جهت برقراری رقابت و همدلی موسسه پیام هرساله این مسابقات را در مقاطع مختلف برگزار می نماید که المپیاد  جزو بهترین این رقابت هاست با مشارکت مسئولین استانها هر دوره مسابقات در استانی برگزار می گردد که باتوجه به جذابیت معنوی مشهد مقدس و حضور حرم مطهر رضوی این رقابت ها در مشهد برگزار شد تا معنویت چاشنی رقابت و رفاقت شود. مسابقات بحمداله به دور از هرگونه چالشی در فضای سالم و بانشاط برگزار شده که امیدواریم زمینه ساز تعامل بیشتر بین سازمان ها و شرکت ها باشد .

مدیر عامل پیام درخصوص نحوه انتخاب ورزشکاران بیان نمود : تیم هایی که در مسابقات هستند از وزارت خانه ، سازمان ها ، و شرکت های تابعه است . اما ورزشکاران از استان ها دعوت می شود و در این تیم حضور می یابند .علی الخصوص در رشته های تیمی با توجه به رقابت های از قبل صورت پذیرفته و ورزشکاران نمونه ی کشور در قالب تیم سازرمانی انتخاب می گردند.

مهندس حمید عباسی مراسم اختتامیه مسابقات را بر  مبنای اهدای جوایز و ارائه گزارش از روند برگزاری اعلام نمود و اذعان داشت در نظر می باشد جهت رفع خستگی ورزشکاران با چاشنی برنامه های مفرح خاطره ای خوش از اختتامیه برای ایشان یادگار گذاشت .

ایشان در پایان از همکاری مهندس کارگزار مدیر مخابرات منطقه استان خراسان  رضوی و نماینده های شرکت های دیگر و همچنین زحمات همه همکاران در حوزه های معاونت ورزشی ، اداری و مالی و فرهنگی و مشمول روابط عمومی تقدیر نمود .

گفتنی است مراسم اختامیه مسابقات فردا پنج شنبه ساعت 20:30 در مشهد مقدس برگزار خواهد شد .

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×