تاریخ انتشار :

پیام مدیرعامل جهت تبریک روز جوان

پیام مدیرعامل جهت تبریک روز جوان

 

یازدهم شعبان المعظم سالروز میلاد خجسته حضرت علی اکبر (ع) سرو بوستان ایستادگی ، جوان رعنا ورشید امام حسین (ع) ، اسطوره شهامت وحق طلبی ، حضرت علی اکبر (ع) شبیه ترین انسان ها به پیامبر خیر ورحمت وبرکت حضرت محمد مصطفی (ص) را با حسن ذوق روز جوان نامگذاری کرده اند .
نامگذاری این روز خجسته نشانه ای است برای جوانان تا مسیر پیش روی زندگی پر از خیر وبرکت همچنین استعداد وتوانایی شگرف خود را در راه آن جوان رعنای با بصیرت طی بنمایند .
جوانی سرآغاز ناب‏ترین و شورانگیزترین لحظات زندگی انسان‏هاست و آنجا که گام‏های استوار توکل و تلاش با قدرت اراده و ابتکار درهم می‏آمیزد، فصل تبلور کمال آدمی رنگی بی‏ مانند می ‏گیرد. در فصل امید و پویایی زندگی بشر؛ هرگاه که بار مسوولیت و تعهدی بر دوش‏های این نسل قرار گیرد نهایت صعود به بالاترین قله‏ های کمال به دست توانای جوانان دست یافتنی و پیشرفت‏های بی‏ بدیل میسر می‏شود.
اينجانب ضمن پاسداشت زحمات بی دریغ جوانان این مرز و بوم ، ميلاد حضرت علي اكبر(ع)، جوان تاریخ ساز عاشورا، و روز جوان را به تمامی جوانان کشور عزیزمان، تبريك و تهنيت عرض نموده و موفقیت، سربلندی و بهروزی جوانان و نوجوانان ایران اسلامی را در مسیر رشد و اعتلای روز افزون نظام مقدس جمهوری اسلامی از خداوند متعال مسئلت دارم.امید است موسسه پیام با توسعه و پیشبرد فضاهای سالم و مفرح ورزشی بتواند در راستای افزایش شور و نشاط جوانی زمینه ساز بهره وری از پتانسیل و توانمندی های این نسل در مسیر توفیق و تعالی گردد .

 

حمید عباسی

مدیرعامل و عضو هیات مدیره

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×