تاریخ انتشار :

اهدای جام و تمبر یادبود المپیاد به خانواده مرحوم محتشمی

اهدای جام و تمبر یادبود المپیاد به خانواده مرحوم محتشمی

 

 به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی ورزشی و رفاهی پیام عصر دیروز دوشنبه سوم اردیبهشت ماه مهندس خسروی نائب رئیس هیات مدیره ، مهندس حمید عباسی مدیرعامل و عضو هیات مدیره به همراه تنی چند از مدیران در آستانه ورود به مسابقات با اهدا جام و تمبر یادبود المپیاد ارتباطات به خانواده مرحوم محتشمی از ایشان دلجویی نموده و یاد و خاطر ایشان  را گرامی داشتند.

مهندس خسروی در این دیدار ضمن عرض تسلیت مجدد به خانواده مرحوم محتشمی  ،  نقش ایشان را در توسعه زیرساخت ها و اماکن مخابراتی بسیار ارزشمند دانسته و عنوان نمود : مرحوم مهندس محتشمی یکی از عناصر تاثیرگذار در وزارت ارتباطات بوده و فقدان ایشان برای این مجموعه بسیار تاسف برانگیز است .

وی گفت : مهندس محتشمی در سمت ریاست هیات مدیره پیام نیز با خرد ورزی و اندیشه ی سترگ در اعتلا و پیشبرد اهداف این موسسه بسیار تلاش نموده است .

مهندس حمید عباسی مدیرعامل موسسه پیام در ادامه عنوان نمود : برگزار کنندگان المپیاد با سیاست گذاری هیات مدیره بمنظور بزرگداشت جایگاه این فرهیخته فقید برآن شدند تا این دوره از مسابقات را به نام مرحوم محتشمی نامگذاری نمایند ، تا با زنده نگهداشتن نام ایشان زمینه معرفی خدمات و جایگاه این مرحوم به ورزشکاران وزارت ارتباطات فراهم آید .

خانواده مرحوم نیز از تمهیدات مسئولین برگزاری تقدیر نموده و این اقدام را حرکتی ارزشمند خواندند که موجب تسلی خاطر ایشان در فقدان زنده یاد محتشمی خواهد بود .

در پایان مراسم ضمن اهدا جام و تمبر یادبود مرحوم محتشمی پیام خانواده ایشان جهت قرائت در اختتامیه دریافت گردید .

گفتنی است آقایان سرایی معاونت ورزشی، ناطقی مدیرفرهنگی ایشان را در این دیدار همراهی نمودند.

اهدای جام و تمبر یادبود المپیاد به خانواده مرحوم محتشمی

 

اهدای جام و تمبر یادبود المپیاد به خانواده مرحوم محتشمی

 

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×