تاریخ انتشار :

آغاز المپیاد ورزشی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از فردا

آغاز المپیاد ورزشی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از فردا

 گفتگوی مهندس عباسی مدیرعامل موسسه پیام با مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات در خصوص المپیاد جام ارتباطات

مدیرعامل موسسه فرهنگی و ورزشی پیام با اعلام برگزاری المپیاد ورزشی کارکنان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، شرکت ها و سازمان های تابعه از فردا (سه شنبه) گفت: در جام ارتباطات امسال 11 تیم شامل 436 ورزشکار با هم به رقابت می پردازند که نسبت به دوره گذشته با افزایش 10 درصدی روبرو بودیم.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، حمید عباسی مدیرعامل موسسه فرهنگی و ورزشی پیام با اعلام برگزاری المپیاد ورزشی کارکنان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، شرکت ها و سازمان های تابعه از فردا (سه شنبه) گفت: هدف از برگزاری این المپیاد، ایجاد انگیزه در میان کارکنان این وزارتخانه و سرمایه گذاری در بخش نیروی انسانی است و ورزشکاران با تاکید بر روحیات پهلوانی در راستای قهرمانی در مسابقات حضور می یابند.
وی افزود: جام ارتباطات یادبود مهندس محتشمی در دو بخش زنان و مردان با شرکت 11 تیم از ورزشکاران شامل 436 ورزشکار اعم از 234 ورزشکار مرد و 182 نفر از بانوان در مشهد مقدس برگزار می شود.
عباسی با بیان اینکه امسال چهارمین دوره المپیاد بانوان و پنجمین دوره المپیاد مردان برگزار می شود، افزود: تعداد شرکت کنندگان این دوره نسبت به دوره پیشین در سال گذشته، 10 درصد افزایش دارد.
مدیرعامل موسسه فرهنگی ورزشی پیام در تشریح جزییات این مسابقات ورزشی اظهار کرد: ابتدا چهارمین دوره المپیاد ویژه بانوان از فردا (سه شنبه) ۴ اردیبهشت ماه با پیام وزیر محترم ارتباطات آغاز می شود و ورزشکاران زن در رشته های آمادگی جسمانی، بدمینتون، تنیس روی میز، دارت و تیراندازی به مبارزه می پردازند.
وی همچنین از برگزاری پنجمین دوره المپیاد آقایان از تاریخ شانزدهم اردیبهشت ماه خبر داد و تصریح کرد: ورزشکاران مرد نیز در رشته های آمادگی جسمانی، والیبال، بدمینتون و دارت تا 21 اردیبهشت ماه با هم به رقابت می پردازند.
عباسی با اشاره به شعار امسال مبنی بر حمایت از کالای ایرانی خاطرنشان کرد: با توجه به شعار سال تعیین شده توسط مقام معظم رهبری و به منظور حمایت از تولید کنندگان داخلی، تمامی ورزشکاران حضار در این المپیاد و همراهان تیم ها از البسه و تولیدات داخلی استفاده می کنند.
مدیرعامل موسسه فرهنگی ورزشی پیام در مورد انتخاب مشهد مقدس به عنوان میزبان نیز توضیح داد: برای برگزاری این مسابقات مکان های مختلفی پیشنهاد شد که در نهایت به درخواست مسئولان برگزاری شهر مقدس مشهد انتخاب شد تا ورزشکاران در کنار رقابتها از ظرفیت های معنوی این شهر بهره مند شوند.
کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×