تاریخ انتشار :

بازدید مشاور و دستیار وزیر در امور جوانان از مرکز پایش سلامت موسسه پیام

صبح امروز بیست و ششم فروردین ماه مهندس جوان بخت مشاور و رئیس دستیاران وزیر ارتباطات در امور جوانان از مرکز پایش سلامت ، سنجش تندرستی ، استعداد یابی و استعداد پروری ورزشی بازدید کردند.

مهندس عباسی مدیرعامل موسسه پیام ضمن همراهی مشاور وزیر در این بازدید عنوان کرد :  لزوم راه اندازی چنین مراکز  استعدادیابی در کشور برای رسیدن به اهداف عالی در ورزش و همچنین بحث پایش سلامت کارکنان ضروری است .

وی همچنین  از اعلام آمادگی همکاری یکی از باشگاه های  ورزشی بزرگ پایتخت در  بحث استعدادیابی و استعداد پروری ورزشی خبر داد  و گفت :  با تلاش و افزایش سطح آگاهی مدیران ، مربیان و خانواده ها گام های موثرتری در این زمینه برداشته خواهد شد .

 در ادامه خانم دکتر غلامی مدیر مرکز ضمن ابراز تشکر از اعتماد مدیریت موسسه پیام  به کادر مجرب و  جوان  شرکت بهبود سرمایه انسانی و استعداد یابی برنا اندیشان توضیحاتی درباره اهداف و چگونگی فعالیت این مرکز ارایه نمودند.

غلامی با اشاره به مطالعات  چندساله  در زمینه استعداد و پایش سلامت و اخذ مجوز های لازم از وزارت ورزش و جوانان، وزارت علوم و فدراسیون پزشکی ورزشی خاطر نشان کرد که  تلاش شده با بکار گیری کادری مجرب در زمینه مدیریت ، استعداد سنجی ، روانشناسی ، ورزشی، تغذیه و استفاده از دستگاه های تولید داخلی بهترین خدمات در این زمینه ارایه گردد.

ایشان همچنین افزودند شرط اول حضور افراد در فرآیند استعداد یابی، پایش سلامت و سنجش تندرستی کارکنان ارایه نظر پزشک معتمد می باشد ، مراجعه کنندگان پس از آن  در زمینه های روانسنجی، آنتروپومتری، آمادگی جسمانی و ناهنجاری های اسکلتی مورد ارزیابی قرار میگیرند و در پایان با تجمیع کلیه موارد ارزیابی شده اطلاعات کاملی از وضعیت فعلی افراد به صورت کاملا محرمانه ارائه میشود.

وی گفت : این قابلیت  وجود دارد که با توجه به نتایج مراحل استعداد سنجی و پایش سلامت ، کودکان را به رشته های ورزشی که احتمال موفقیت بیشتر دارند هدایت و افرادی که دارای ناهنجاری و یا بیماری خاصی هستند،  به پزشک متخصص معرفی گردند  .

ایشان رده سنی استعداد یابی را  برای دختران از  8 تا 14 سال و پسران را 8 تا 17 سال عنوان نمودند.  

 

بازدید  مشاور و دستیار وزیر در امور جوانان از مرکز پایش سلامت موسسه پیام

 

بازدید  مشاور و دستیار وزیر در امور جوانان از مرکز پایش سلامت موسسه پیام

 

بازدید  مشاور و دستیار وزیر در امور جوانان از مرکز پایش سلامت موسسه پیام

 

 

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×