تاریخ انتشار :

بازدید مهندس راسخ معاونت توسعه مدیریت،هماهنگی و امور پشتیبانی از پروژه های عمرانی موسسه پیام

 

مهندس راسخ : عملکرد موسسه فرهنگی ورزشی و رفاهی پیام  ارزشمند و رضایت بخش است .

 

معاونت توسعه مدیریت ، هماهنگی و امور پشتیبانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از پروژه های عمرانی موسسه پیام بازدید و روند فعالیت را رضایت بخش اعلام نمودند .

مهندس راسخ ضمن بازدید از پروژه های در دست اقدام موسسه پیام عنوان کرد :با توجه به ضرورت  نگهداری و توسعه اماکن مختلف بحمدلله  برنامه ریزی صورت پذیرفته دست اندرکاران موسسه پیام در پایان سال 1396 و ادامه این روند در سال 1397  بسیار ارزشمند و موجب رضایتمندی است .

ایشان همچنین اذعان داشت: موسسه فرهنگی ورزشی و رفاهی پیام  در جهت افزایش رشته های ورزشی و ارائه خدمات متنوع به علاقمندان عملکرد خوبی ارائه نموده ، بگونه ای که در این موسسه به جز رشته بوکس تمامی رشته ها جهت بهره مندی علاقمندان ارائه گردیده است .

مهندس راسخ نگاه دولت تدبیر و امید بویژه وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات را به مقوله ورزش ویژه دانسته و بیان کرد : در بحث نگهداری نیروی انسانی ، سلامت  و افزایش شور و نشاط  کارکنان ، یکی از مباحث مهم توجه به ورزش هست که دستورات لازم به موسسه پیام صادر گردیده تا با برگزاری المپیادها ، مسابقات ورزشی و ارائه خدمات متنوع این مقوله را به اوجه احسن در نظر داشته و این موسسه نیز در این زمینه عملکرد ارزشمندی را ارائه نموده اند .

 

بازدید مهندس راسخ معاونت توسعه مدیریت،هماهنگی  و امور پشتیبانی از پروژه های عمرانی موسسه پیام

 

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×