تاریخ انتشار :

بازدید مدیرعامل موسسه پیام از پروژه های عمرانی نوروزی

 

 پیام تعطیلات عید را وقف تلاش و خدمت به اعضا نمود

 

مدیر عامل موسسه فرهنگی ورزشی و رفاهی پیام بمنظور بررسی روند پیشرفت پروژه های عمران و بهسازی به همراه جمعی از مدیران موسسه از این پروژه ها بازدید نمود .

 

مهندس عباسی پس از بازدید از پروژه های تعویض و تعریض زمین چمن، تعویض لوله های تاسیسات انتقال آب  و بازسازی سرویس آشپزخانه رستوران شماره یک که در حال انجام است، ایام عید را فرصت مناسبی برای تعمیر اماکن ورزشی مستهلک یا شروع پروژه های جدید دانست.

ایشان روند پیگیری و پیشرفت کار را مثبت ارزیابی کرده و راز این موفقیت را همدلی و همراهی مدیران و کارشناسان این موسسه بیان کردند که ایام تعطیلات نوروزی خود را وقف تلاش و خدمت به اعضا نمودند .

بنا به گزارش روابط عمومی پیام مهندس عباسی مهمترین چالش های عمرانی موسسه را بحث استهلاک اماکن و تاسیسات موجود دانسته و عنوان نمود :  اقدامات موثر در جهت رفع این چالشها در حال انجام می باشد که از جمله آنها میتوان تعویض کابل و تابلو برق ها، تعویض تاسیسات انتقال آب و تعویض کامل لوله های آب استخر ورزشی دانست .

مهندس عباسی در بحث اقدامات زیرساختی و بهسازی خاطرنشان کردند زمین چمن با توجه به فرسودگی و غیر استاندارد بودن ابعاد نیاز مبرمی به تعویض و تعریض داشت که شروع این پروژه  از جمله اقدامات زیر ساختی در موسسه محسوب میشود . وی خاطر نشان کرد : فنس کشی حاشیه زمین چمن قدمتی حدود 30 ساله دارد که در ادامه پروژه استاندارد سازی ورزشگاه تعویض خواهد شد .

عباسی خاطر نشان کرد تلاش گردیده  با توجه به منویات مقام معظم رهبری(مدظله ) در  نامگذاری امسال به نام حمایت از کالای ایرانی کلیه اقلام عمرانی از شرکت های داخلی تهیه و خریداری شود و قرارداد هم با شرکت های داخلی منعقد گردیده است ، که از جمله این تمهیدات میتوان به خرید چمن مصنوعی داخلی با کیفیت اشاره نمود .

عباسی خطاب به همکاران  شعار موسسه برای شروع فعالیت در سال 97 را  ارایه خدمات بهتر و با کیفیت و ارزانتر نسبت به سایر مراکز تفریحی و رفاهی و ورزشی در کمال احترام به مراجعین بخصوص اعضای خانواده پیام دانست .

مهندس عباسی برآورد اولیه هزینه های بازسازی رستوران و استخر را چیزی حدود 250میلیون تومان عنوان نموده و پیش بینی کردند  تا اواخر فروردین این دو مجموعه و انتهای  خردادماه زمین چمن آماده بهره برداری و استفاده مراجعین محترم باشد که هزینه استانداردسازی زمین چمن نیز حدود یک میلیارد و دویست میلیون تومان برآورد گردیده است .

در پایان مهندس عباسی از زحمات مدیرانی که تعطیلات نوروز خود را به جهت پیگیری پروژه ها در موسسه  حضور داشتند بویژه جهانگیری سرپرست معاونت اداری و مالی ، سرایی معاونت ورزشی ، مهندس تبرائی مدیر فنی موسسه تشکر نمودند .

 

بازدید مدیرعامل موسسه پیام از پروژه های عمرانی نوروزی

 

بازدید مدیرعامل موسسه پیام از پروژه های عمرانی نوروزی

 

بازدید مدیرعامل موسسه پیام از پروژه های عمرانی نوروزی

 

بازدید مدیرعامل موسسه پیام از پروژه های عمرانی نوروزی

 

بازدید مدیرعامل موسسه پیام از پروژه های عمرانی نوروزی

 

 

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×