تاریخ انتشار :

نشست صمیمانه پایان سال 1396 مدیرعامل با کارکنان "موسسه فرهنگی، ورزشی و رفاهی پیام"

 

 

 

نشست صمیمانه پایان سال 1396 مدیرعامل با کارکنان "موسسه فرهنگی، ورزشی و رفاهی پیام"

 

شنبه 26 اسفند 96

مهندس حمید عباسی  در نشست پایان سال 1396 ضمن بررسی گزارش عملکرد به معرفی برنامه های موسسه پیام در سال جدید پرداخته و از عملکرد کارکنان این موسسه تقدیر نمود .

 

به گزارش روابط عمومی ، مدیرعامل موسسه فرهنگی ورزشی و رفاهی پیام در ابتدای این نشست با تقدیر از زحمات پرسنل عنوان نمود : به پشتوانه تلاش ها و دلسوزی های یکایک پرسنل پیام ، امروز ما عملکرد قابل دفاعی از خود را برای ارائه داریم .

 

 مهندس حمید عباسی با اشاره به اقدامات مثبت معاونت ورزشی بیان نمود : موسسه پیام با حدود 140هزار عضو جزو بزرگترین باشگاه های کشور می باشد ، که با قراردادهای منعقد شده اعضا میتوانند از 150 مجموعه طرف قرارداد در تمامی استان های کشور و بصورت ویژه در استان تهران و حومه بهره مند گردند .

 

ایشان همچنین عنوان کرد : در حوزه فرهنگی از سال 95 موسسه پیام فعالیت های بیشتری نسبت به گذشته طرح ریزی و اجرا نموده که بعنوان مثال میتوان از فعالیت های فرهنگی ، مذهبی مجموعه پیامبر اعظم( ص) در طول سال ، کلاس های آموزشی و کاروان های زیارتی با بیش از 2000زائر و همچنین تور های تفریحی نام برد . 

مدیر عامل موسسه پیام فعالیت های عمرانی را از افتخارات این موسسه در 25 سال گذشته عنوان کرده و افزود : باشگاه پیام در توسعه اماکن ورزشی، عمران و نگهداشت امکانات مجموعه عملکرد بسیار مثبتی داشته است .

ایشان ساخت سکوی ویژه در ورزشگاه شهید اینانلو ، تکمیل دیواره بلدرینگ صخره نوردی ، تعویض چمن مصنوعی و استاندارد سازی این زمین را از مهمترین پروژه های موسسه پیام در سال گذاشته دانست .

به گزارش روابط عمومی موسسه پیام ؛ مهندس حمید عباسی افتتاح مرکز استعداد سنجی و پایش سلامت کارکنان و همچنین ایجاد باشگاه  مشتریان موسسه پیام را از دیگر اقدامات مهم این موسسه در سال گذشته عنوان کرد .

عباسی اصلاح و به روزسانی چارت اداری موسسه را از مهمترین دغدغه های پرسنلی پیام دانست و افزود : امیدواریم با تصویب چارت اداری در هیات مدیره بتوانیم گامی موثر در جهت شایسته سالاری ، تشویق و ترغیب کارکنان موسسه برداریم .

در انتهای مراسم معاونین موسسه پیام آقایان جهانگیری و سرایی و همچنین مدیر فرهنگی پیام آقای ناطقی نیز دقایقی را جهت تقدیر از عملکرد کارکنان به خود اختصاص دادند .

همچنین تعدادی از کارکنان موسسه با ارائه دغدغه های خود گفتمان صمیمی با مدیرعامل و سایر مدیران مجموعه برقرار نمودند .

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×