تاریخ انتشار :

جشنواره آشپزی غذای سنتی ایرانی بمناسبت روز زن برگزار شد

جشنواره آشپزی غذای سنتی ایرانی بمناسبت روز زن برگزار شد

 

 

موسسه فرهنگی ورزشی و رفاهی پیام بمناسبت میلاد حضرت زهرا (س) و روز زن جشنواره بزرگ غذای سنتی ایرانی را با دعوت از کلیه بانوان خانواده بزرگ پیام برگزار نمود.

 

به گزارش روابط عمومی پیام ، این جشنواره با ثبت نام 38 شرکت کننده از دارندگان کارت پیام برگزار گردیده و در نهایت با داوری استاد معروف آشپزی کشور سامان گلریز به 5 برگزیده اهدای جایزه نقدی گردید.

گفتنی است مراسم اختتامیه این مسابقه با حضور خانم دکتررادفر مشاور امور بانوان و خانواده وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و مهندس حمید عباسی مدیرعامل و عضو هیات مدیره پیام و جمعی دیگر از مسئولان در حضور شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان برگزار گردید.

مهندس حمید عباسی در اختتامیه مراسم پس از تبریک میلاد حضرت زهرا (س) و روز زن ،  ضمن والا دانستن جایگاه بانوان در جامعه نقش زن را در زندگی نقش حیاتی و محور نشاط و تکامل خانواده دانسته و خاطرنشان کرد : موسسه پیام در راستای تحکیم بنیان خانواده و افزایش شور و نشاط برای ایشان در نظر دارد مسابقات خانوادگی بیشتری را در سیاست گذاری های پیام قرار دهد .

ایشان همچنین افزود : موسسسه پیام در نظر دارد علاوه مسابقات سالانه  ورزشی اعم از دهه فجر ، جام شهدا بمناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و.. مسابقات خانوادگی را نیز بصورت سالانه برگزار نماید .

خانم دکتر راد فر نیز ضمن تقدیر از شرکت کنندگان عنوان کرد : گرچه وزرات ارتباطات دستگاهی است که فعالیت تخصصی حوزه ICT  را عهده دار است ، لکن فعالیت های رفاهی و مسابقات فرهنگی و ورزشی در این وزارت باید همواره جایگاه خود را حفظ نموده و توسعه یابد .

مشاور وزیر در امور بانوان و خانواده ضمن تشکر از موسسه فرهنگی ورزشی و رفاهی پیام خاطر نشان کرد : انصافا موسسه پیام در زمینه ی امور رفاهی بسیار عالی و با برنامه ریزی راهبردی حرکت می نماید که سایر دستگاه های وزراتخانه نیز باید از این روحیه پویا و وظیفه محور الگو برداری نمایند .

در پایان مراسم سامان گلریز ضمن تبریک به بانوان حاضر در این جشنواره عنوان نمود : این جشنواره شاید جزو کم نظیرترین جشنواره های آشپزی باشد که تاکنون شرکت نموده است . گلریز خاطر نشان کرد : تمامی شرکت کنندگان جشنواره با ارائه غذایی خوب و با کیفیت و همچنین بهره از ذوق و سلیقه ایرانی در افزایش سطح کیفی مسابقه نقش داشتند ، بگونه ای که انتخاب بسیار سخت و رقابت نزدیک بود . ایشان در پایان بااحترام به یکایک شرکت کنندگان برگزیدگان را به شرح ذیل اعلام نمود :

  • فاطمه ثباتی
  • سحر رضایتی
  • سیده فاطمه سجادی نیا
  • الهام طرخورانی
  • رقیه نجفی
کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×