تاریخ انتشار :

اتمام پروژه تعویض کارت های اعضا پیام

 

 مهندس عباسی مدیر عامل موسسه فرهنگی ورزشی و رفاهی پیام  از اتمام  تعویض حدود 90 درصد کارتهای قدیم و جایگزینی کارتهای جدید اعضا خبر داد .

ایشان خاطر نشان نمود : کارتهای جدید دارای ویژگی های بسیار ارزشمندی است که نقاط ضعف کارتهای قبلی را بررسی و رفع نقص نموده است .  دارندگان کارت عضویت جدید میتوانند بصورت آن لاین و در سراسر کشور از خدمات موسسه بهره مند گردند ، همچنین این کارتها قابلیت  این را به  مسئولین ورزشی و یا رفاهی  شرکتها و سازمان ها میدهد که  بصورت آنی و در لحظه  به شرایط دقیق استفاده متقاضی دسترسی داشته و نحوه بهره برداری ایشان را  کنترل نمایند .

به گزارش روابط عمومی پیام از دیگر مزایای کارتهای جدید عضویت  میتوان به  قابلیت افزایش ارائه خدمات در حوزه های دیگر بصورت آنی و تغییر در دفعات استفاده متقاضیان اشاره نمود .

گفتنی است مهندس عباسی اعلام نمود که  ده درصد باقیمانده کارتها تا تاریخ 20  اسفند ماه به اعضا ارائه گردیده و قابل بهره برداری خواهد بود ، ایشان متذکر شدند  از این تاریخ به بعد اعضا پیام تنها با داشتن کارتهای عضویت جدید میتوانند از خدمات موسسه فرهنگی ورزشی و رفاهی پیام بهره مند گردیده و کارتهای قبلی فاقد اعتبار و ارائه خدمات می باشند  .

اتمام پروژه تعویض کارت های اعضا پیام

 

 

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×