تاریخ انتشار :

موسسه پیام رتبه ی دوم و سوم مسابقات قهرمانی کاراته کشور سبک شیتوریو شوکوکای یونیون در بخش آقایان و بانوان را کسب نمود .

مسابقات قهرمانی کاراته کشور سبک شیتوریو شوکوکای یونیون بانوان و آقایان به میزبانی موسسه فرهنگی ورزشی رفاهی پیام در تاریخ های ۳ و ۴ اسفند ماه 1396برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پیام  ؛ شرکت کنندگان  این دوره مسابقات درمجموع 1200 ورزشکار بوده که به تفیکیک 700 نفر در بخش آقایان و 500 نفر در بخش بانوان حضور یافته بودند .

 

گفتنی است دکتر محمد متقیان نژاد رئیس انجمن شیتوریو شوکوکای یونیون ایران و آسیا مسئولیت مستقیم مسابقات را عهده دار بوده و سرداور بخش آقایان این مسابقات را آقایان کریمی از استان مرکزی ، رحیمی از استان البرز و فلاح از استان تهران  و در بخش بانوان سرکار خانم دکتر فارسی از تهران  بر عهده داشتند .

 

رتبه های برتر مسابقات به شرح ذیل اعلام میگردد  : بخش آقایان تیم اول شهریار ، تیم دوم موسسه فرهنگی ورزشی رفاهی پیام ، تیم سوم شمیران و سوم مشترک تیم استان قم و در بخش بانوان نیز تیم اول مازندران ، تیم دوم البرز، تیم سوم موسسه فرهنگی ورزشی پیام و سوم مشترک تیم مرکزی حایز کسب مقام شدند.

 

 شایان ذکر است : نفرات انتخابی مسابقات در قالب تیم منتخب انجمن پس از ۳ دوره اردو به مسابقات آسیایی هندوستان اعزام میشوند.

در پایان مسئولین برگزاری مسابقات از همکاری مدیران موسسه پیام که همیشه در تمامی شرایط در کنار قهرمانان و ورزشکاران حضور دارند قدردانی نمودند.

 

موسسه پیام رتبه ی دوم و سوم مسابقات قهرمانی کاراته کشور سبک شیتوریو شوکوکای یونیون در بخش آقایان و بانوان را کسب نمود .

 

 

 

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×