تاریخ انتشار :

"‍ سی و هفتمین دوره مسابقات ورزشی دهه مبارک فجر"

معاون ورزشی موسسه فرهنگی، ورزشی و رفاهی پیام با اعلام برگزاری مسابقات ورزشی ویژه دهه فجر کارکنان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، شرکت ها و سازمان های تابعه از ۲۳ دی ماه تا ۲۵ بهمن ماه، گفت: امسال مسابقات در ۱۴ رشته ورزشی در بخش آقایان، بانوان، فرزندان و مدیران برگزار می گردد.

سرایی معاون ورزشی موسسه پیام در گفت و گو با روابط عمومی با بیان اینکه هر سال مسابقات مختلفی، همچون مسابقات هفته ارتباطات، کلاس های تابستانی، مسابقات جام شهدا، المپیاد ورزشی آقایان و بانوان و در نهایت مسابقات دهه فجر در این مجموعه برگزار می شود که امسال سی و هفتمین دوره مسابقات ورزشی دهه فجر را برگزار می کنیم.
وی با بیان اینکه مسابقات دهه فجر امسال با ۱۲ رشته در بخش آقایان و ۱۰ رشته در بخش بانوان تدارک دیده شده است، افزود: مسابقات آقایان در رشته های فوتسال، طناب کشی، بدمینتون، آمادگی جسمانی، ورزش باستانی، شنا، تنیس روی میز، بسکتبال، والیبال، تیراندازی، دارت، فوتبال دستی و در بخش بانوان رشته های والیبال، طناب کشی، آمادگی جسمانی، بسکتبال، شنا، بدمینتون، دارت، تیراندازی، داژبال و تنیس روی میز برگزار می شود.
سرایی با اشاره به اینکه دو رشته تیراندازی و دارت هم برای مدیران آقا و ۲ رشته تیراندازی و آمادگی جسمانی نیز برای مدیران خانم در نظر گرفته شده است، وی اظهار کرد: علاوه بر آن یکسری از مسابقات شنا برای فرزندان کارکنان در دو گروه پسران و دختران نیز برنامه ریزی شده است.
معاون ورزشی موسسه پیام در مورد تعداد تیم های شرکت کننده در مسابقات دهه مبارک فجر امسال تصریح کرد: در این دوره از مسابقات ۱۹ تیم در رشته فوتسال تا ۳۹ سال و ۱۰ تیم نیز در رده سنی ۴۰ سال به بالا داریم. وی با اعلام اینکه در سی و هفتمین دوره مسابقات ورزشی دهه فجر تعداد۱۵۰۰ ورزشکار از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، شرکت ها و سازمان های تابعه و شرکت های مخابراتی شرکت کرده اند، افزود: این مسابقات از ۲۳ دی ماه شروع شده است و تا ۲۵ بهمن ماه به طول می انجامد و در پایان طی مراسم اختتامیه ای جوایز برندگان اهدا می شود.

 

"‍ سی و هفتمین دوره مسابقات ورزشی دهه مبارک فجر"

 

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×