تاریخ انتشار :

تجلیل از نفرات برتر مسابقات فجر

 

مدیر عامل پیام دراین مراسم گفت : همه مسئولان پیام از هیئت مدیره تا کارکنان در تلاشند تا علاوه بر محیطی مفرح و شاداب برای همکاران وزارت ، برنامه های مدونی نیز در حوزه ورزش فراهم کنند . دراین راستا ساخت اماکن جدید ، پاسخ به درخواست ورزشی همکاران در اسرع وقت و همچنین نظارت دقیق بر امور بصورت امری لاینفک برای مسئولان نهادینه شده است تا  با ایجاد بهترین شرایط و فضای کاری اعضا بدون دغدغه  نیازی روحی و بدنی خود را تغذیه نمایند مهندس عباسی  همچنین در این مراسم با تشریح برنامه های سال آینده ،  ابراز امیدواری کرد ؛ با حمایت مدیران و مسئولان وزارت  و سایر سازمان ها و شرکت های تابعه  شایسته ترین خدمت تقدیم همکاران شود . 

درادامه خانم دکتر رادفر مسئول امور بانوان وزارت هم در سخنانی ، مشارکت حداکثری  زنان در رشته ای ورزشی را نشان از توانمندی بانوان در همه زمینه دانست و از توجه مدیران پیام به ورزش بانوان تشکر  کرد .  

در ادامه آقای سرایی نیز از رقابت های دهه مبارک فجر 95 ، المپیاد ها  و مسابقات سال آینده  گزارشی ارائه کرد . 

در پایان مراسم از مدال آوران و نفرات برتر سی و ششمین دوره مسابقات ورزشی وزارت و سازمان و شرکت های تابعه  در رشته طناب کشی ، شنا و فوتسال  در دور گروه بانوان و آقایان بااهدا لوح یادبود قدردانی شد . 

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×