تاریخ انتشار :

گفتگوی مهندس عباسی عضو هیأت مدیره و مدیرعامل موسسه پیام با مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات

 

گفتگوی مهندس عباسی عضو هیأت مدیره و مدیرعامل موسسه پیام با مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات

 

 

مدیرعامل موسسه فرهنگی، ورزشی پیام با اعلام برگزاری مسابقات ورزشی ویژه دهه فجر کارکنان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، شرکت ها و سازمان های تابعه از 23 دی ماه تا 28 بهمن ماه، گفت: امسال مسابقات بخش آقایان در 12 رشته و بانوان در 10 رشته برگزار می شود.

حمیدعباسی مدیرعامل موسسه فرهنگی ورزشی پیام در گفت و گو با خبرنگار مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه هر سال مسابقات مختلفی، همچون مسابقات هفته ارتباطات، کلاس های تابستانی، مسابقات جام شهدا، المپیاد ورزشی آقایان و بانوان و در نهایت مسابقات دهه فجر در این  مجموعه برگزار می شود که امسال سی و هفتمین دوره این مسابقات دهه فجر را برگزار می کنیم.

وی با بیان اینکه مسابقات دهه فجر امسال در بخش آقایان مسابقات در 12 رشته و در بخش بانوان در 10 رشته تدارک دیده شده است، افزود: مسابقات آقایان در رشته های فوتسال، طناب کشی، بدمینتون، آمادگی جسمانی، ورزش باستانی، شنا، تنیس روی میز، بسکتبال، والیبال، تیراندازی، دارت، فوتبال دستی و در بخش بانوان رشته ها والیبال، طناب کشی، آمادگی جسمانی، بسکتبال، شنا، بدمینتون، دارت، تیراندازی، دایژبال و تنیس روی میز برگزار می شود.

عباسی با اشاره به اینکه دو رشته تیراندازی و دارت هم برای مدیران آقا و 2 رشته تیراندازی و آمادگی جسمانی نیز برای مدیران خانم عضو وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و شرکت ها و سازمان های تابعه در نظر گرفته شده است، اظهار کرد: علاوه بر آن یکسری از مسابقات شنا برای فرزندان کارکنان در دو گروه پسران و دختران نیز برنامه ریزی شده است.

مدیرعامل موسسه پیام در مورد تعداد تیم های شرکت کننده در مسابقات امسال دهه فجر تصریح کرد: در این دوره از مسابقات 19 تیم در رشته فوتسال تا 39 سال و 10 تیم نیز در رده سنی 40 سال به بالا داریم.

وی با اعلام اینکه در سی و هفتمین دوره مسابقات ورزشی دهه فجر 1500 نفر از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، شرکت ها و سازمان های تابعه شرکت کرده اند، افزود: این مسابقات از 23 دی ماه شروع شده است و تا 28 بهمن ماه به طول می انجامد و در پایان طی مراسم اختتامیه ای جوایز برندگان اهدا می شود.

این مقام مسوول در شرکت کنندگان امسال در مسابقات خاطر نشان کرد: امسال تیم ها از ستاد وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، شرکت ارتباطات زیرساخت، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، سازمان فناوری اطلاعات، پست بانک، پست، سازمان فضایی و مرکز تحقیقات مخابرات، مخابرات ایران و مخابرات استان تهران حضور پیدا کرده اند.

عباسی با اشاره به رشد شرکت کنندگان در سی و هفتمین مسابقات ویژه دهه فجر کارکنان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، شرکت ها و سازمان های تابعه گفت: هر سال شاهد رشد شرکت کنندگان در بخش مسابقات هستیم و درحالیکه پارسال 1330 نفر در این مسابقات شرکت کرده بودند امسال تعداد شرکت کنندگان به 1500 نفر رسیده است.

مدیرعامل موسسه پیام با بیان اینکه از سه ماه پیش برنامه ریزی برای جزییات برگزاری این دوره از مسابقات انجام شده است، اظهار کرد: در این مدت با برگزاری جلساتی با حضور نمایندگان بخش های مختلف، جزییات بخش های مختلف مسابقات مشخص شده است و آیین نامه ای تنظیم و ابلاغ شده است و بدلیل برنامه ریزی های گسترده ای که صورت گرفته است اکنون هیچ پذیرشی در مسابقات چه انفرادی و چه تیمی نداریم.

وی در مورد بیشترین شرکت کنندگان در مسابقات افزود: بیشترین شرکت کنندگان از شرکت ارتباطات زیرساخت، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، ستاد وزارتخانه و مخابرات ایران هستند.

 

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×