تاریخ انتشار :

پیام وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به مناسبت مسابقات المپیاد ورزشی باشگاه فرهنگی ورزشی پیام

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اینکه نگاه ویژه دولت تدبیر و امید در توسعه اماکن و فعالیتهای ورزشی نشات گرفته از ضرورت انکار ناپذیر این مهم در زندگی امروزیست، اعلام کرد: موسسه پیام که نقش محورى در توسعه خدمات فرهنگى ، ورزشی و رفاهى در وزارت متبوع دارد باید جدى تر از گذشته با برنامه ریزهاى دقیق ، به توسعه ورزش همگانى پرداخته و بیش از پیش به این مهم اهتمام ورزد.

بسم الله الرحمن الرحیم
ورزش به عنوان یکی از مهمترین ارکان تامین شادابی و سلامت جامعه و از شاخصهای اصلی سبک نوین زندگی است که باید در زیرساختهای اجتماعی و فرهنگی جامعه خصوصا محیط های  ادارى مورد توجه قرار گیرد و نقش مدیران در اهتمام به این مهم، برجسته تر از سایرین است و در این میان مدیران ارشد وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات باید توجه ویژه اى به این امر مهم داشته باشند.
با توجه به سرمایه و ظرفیت های فراهم آمده، فرصت حضور منظم شما خدمتگزاران دلسوز در این عرصه به آسانی میسر بوده و تاثیر به سزایی در سوق دادن مجموعه تحت مسؤلیت به ورزش خواهد داشت.
نگاه ویژه دولت تدبیر و امید در توسعه اماکن و فعالیتهای ورزشی نشأت گرفته از ضرورت انکار ناپذیر این مهم در زندگی امروزی میباشد.
اکنون که در آستانه ولادت حضرت ختمی مرتبت و آغاز هفته وحدت، فرصت مناسبی جهت بروز جلوه های قهرمانی، همزبانی، همدلی و وفاق مدیران ارشد این وزارتخانه و شرکتها و سازمانهاى تابعه پدید آمده است، انتظار آن میرود که زمینه های پیشرفت و پیشبرد اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی و منویات مقام معظم رهبری در سایه وحدت، ورزش و تندرستی بدست آید.
موسسه پیام که نقش محورى در توسعه خدمات فرهنگى ، ورزشی و رفاهى در وزارت متبوع دارد باید جدى تر از گذشته با برنامه ریزهاى دقیق ، به توسعه ورزش همگانى پرداخته و بیش از پیش به این مهم اهتمام ورزد.
محمد جواد آذرى جهرمى
وزیر ارتباطات و فناورى 

پیام وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به مناسبت مسابقات المپیاد ورزشی باشگاه فرهنگی ورزشی پیام

 

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×