تاریخ انتشار :

برگزاری یکصدو بیست و پنجمین جلسه مسئولان ورزشی وزارت ارتباطات وسازمان های تابعه

این نشست در تاریخ 27 مهر ماه با حضور مهندس عباسی مدیر عامل موسسه پیام و به میزبانی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی برگزار گردید .اهم موضوعات مورد بحث عبارت است از 

-بررسی المپیاد ورزشی مدیران 

-جشنواره ورزشی پدران و پسران

-تنظیم تقویم ورزشی منتهی به سال 96

مهندس عباسی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات تمام کسانی که در عرصه ورزش فعالیت دارند اذعان داشتند ؛ زمانی که صحبت از ورزش می شود به ذهن افراد تحول و تحرک خطور می کند .از جمله ورزش هایی همچون شنا ،والیبال ،پینگ پنگ و ... پس خوب است از رشته هایی که استقبال می شود در المپیادهای داخلی بیشتر استفاده شود.

در ادامه ((سرایی)) معاون ورزشی موسسه با بیان اینکه دور بودن از خانواده یکی از مشکلات جدی زندگی امروزی است و جشنواره ها فرصت خوبی است تا پدران و مادران در کنار فرزندان خود بتوانند در یک مسابقه ورزشی با هم حضور یابند. این موضوع را مقدمه ای برای فلسفه برگزاری جشنواره پدران و پسران ذکر کردند. لازم به ذکر است این جشنواره در رشته پنالتی با چشم بسته ،آمادگی جسمانی و دارت برگزار می گردد.

 تصویب آیین نامه المپیاد مدیران با 4 رشته ورزشی در یکی از از شهرهای حومه تهران و  با تقدیر و تشکر و اهدا لوح تقدیر از زحمات یکساله مسئولین ورزش شرکتها و سازمان های تابعه از مهمترین دستاوردهای این گردهمایی به شمار می اید.

برگزاری یکصدو بیست و پنجمین جلسه مسئولان ورزشی وزارت ارتباطات وسازمان های تابعه

 

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×