تاریخ انتشار :

پایگاه استعداد سنجی ورزشی در باشگاه پیام تهران به زودی راه اندازی می شود

مدیر عامل باشگاه پیام تهران اعلام کرد: با همکاری و تعامل بخش خصوصی، پایگاه استعداد سنجی ورزشی در این باشگاه به زودی راه اندازی می شود.

عباسی افزود: با توجه به قدمت و نقشی که باشگاه پیام در جامعه ورزشی ایران داشته، این بار به منظور مدیریت صحیح هزینه ها و افزایش احتمال موفقیت فرزندان این مرزوبوم در رشته های ورزشی اقدام به پیاده سازی نظام مدیریت استعداد در این باشگاه خواهد کرد.

وی بیان کرد: فرآیند استعدادیابی ورزشی تنها با حضور کارشناسان مجرب در حوزه ورزش امکانپذیر نخواهد بود، لذا با توجه به در اختیار داشتن دانش و تخصص لازم در بخش خصوصی، سیستمی منسجم به منظور پیاده سازی این طرح در باشگاه تشکیل شده که درصد معتبر بودن این فرآیند را افزایش می دهد.

وی عنوان کرد: غربالگری اولیه در دستور کار این سیستم قرار گرفته که شامل پیکرسنجی، سنجش آمادگی جسمانی و روانشناختی ورزشی و .... می باشد که طی آن یکسری رشته های ورزشی در قالب یک کارنامه همراه با تغییر به خانواده فرزندان پیشنهاد خواهد شد .

عباسی خاطرنشان کرد: پس از فاز استعدادیابی، وارد مرحله استعداد پروری خواهند شد که کودکان و نوجوانان زیر نظر مربیان مجرب و تیم روانشناختی و تغذیه به تمرین های ورزشی پرداخته تا سیر رشد ورزشی خویش را با نظارت و در سلامت کامل سپری نمایند.

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×