تاریخ انتشار :

پیام تبریک مدیر عامل پیام به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

مهندس عباسی در پیامی آغاز سال تحصیلی را به خانواده بزرگ وزارت ارتباطات ، شرکتها و سازمان های تابعه بویژه  هنر آموزان مجموعه  فرهنگی  ، ورزشی و رفاهی پیام تبریک گفت.
در متن این پیام آمده است:

بسمه تعالی
«ن وَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُون »

بار دیگر فصل « مهر» از راه رسید و صحیفه نورانی دانش با انگشت تکاپو و تلاش دانش آموزان ، دانشجویان ، هنر جویان و صاحبان کسب علم و کمال ورق خورد و ملائک بال خود را برای حضور آنان گسترانیده و توفیق خدمت را به تنی از بندگان خود عنایت فرموده است. 
تقارن هفته دفاع مقدس را با بهار دانش و تعلیم و تربیت گرامی داشته  و آغاز سال تحصیلی جدید را به همه دانشجویان ، دانش آموزان و بویژه هنرجویان عزیز مجموعه پیام ، امربیان ، مسئولان ورزشی و کارکنان دلسوز  و پرتلاش مجموعه پیام تبریک عرض می نمایم و برای همگان دستیابی به مدارج عالی ، دینی و اخلاقی، تواًم با موفقیت، بهروزی و سعادت را از درگاه خداوند متعال خواهانم.
 امید است این تقارن و هم زمانی خجسته، آغازی بر یک حرکت پرشتاب در مسیر شکوفائی و بالندگی کشور عزیزمان باشد.
بی شک بالندگی فرهنگی ، پرورش استعدادها  و سلامتی فرزندان ،کارکنان و خانواده بزرگ وزارت ارتباطات توام با نشاط و شادابی اصلی ترین رسالت مجموعه فرهنگی ، ورزشی و  پیام است و برای نیل به این آرمان متعالی،  هیئت مدیره با تمام ظرفیت لازم با کمک همه شما عزیزان با آن دست خواهد یازید . 
از درگاه یگانه سبحان برای تمامی عزیزان در سال تحصیلی جدید، موفقیت، بهروزی و نیک فرجامی آرزو می نمایم.

حمید عباسی 
مدیر عامل و عضو هیئت مدیره موسسه فرهنگی ، ورزشی و رفاهی پیام 
کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×