تاریخ انتشار :

وزیر ارتباطات بزرگترین مجموعه زمین های تنیس یک دست خاورمیانه در باشگاه پیام را افتتاح کرد

به گزارش خبرنگار تماس نیوز، محمود واعظی وزیر ارتباطات در شامگاه پنجشنبه با حضور در مجموعه ورزشی پیام، بزرگترین مجموعه زمین های تنیس یک دست خاورمیانه را افتتاح کرد.

 

این مجموعه شامل 7 زمین تنیس سرپوشیده و باز است که در استانداردهای بین المللی در مجموعه ورزشی- فرهنگی پیام طراحی و ساخته شده است.

 

وزیر ارتباطات که همزمان با پنجاهمین سال فعالیت باشگاه پیام، اقدام به افتتاح پروژه های باشگاه پیام کرده بود، در همین ارتباط گفت: مجموعه ورزشی وزارت ارتباطات از قدمت پنجاه ساله برخوردار است لذا بسیاری از تاسیسات در طول زمان با مشکلاتی مواجه بود که با توجه توجه ویژه دولت یازدهم به مسایل فرهنگی، ورزشی و رفاهی همکاران، برنامه ریزی خوبی برای بازسازی آنچه از گذشته بود، صورت گرفت.

 

وی با اشاره تعمیرات انجام شده در بخش استادیوم فوتبال، استخر شنا، سالن بدنسازی و دیگر بخش های باشگاه پیام، افزود: خانواده وزارت ارتباطات، شرکت های تابعه، اپراتورها و شرکت مخابرات ایران بیش از 100هزار نفر از خانواده ارتباطات هستند که با کارت هایی که گرفتن هم خود و هم خانواده از تمام تاسیسات این مجموعه با تخفیف استفاده می کنند. 

 

عضو کابینه دولت یازدهم با اشاره به استفاده خانواده ارتباطات از رستوران های باشگاه پیام به ایجاد یکی از مجهزترین مجموعه سنگ نوردی کشور در باشگاه پیام اشاره کرد و ادامه داد: سالن سنگ نوردی باشگاه پیام به نوعی بهترین مجموعه سنگ نوردی ایران است و آن را در اختیار تیم های مختلف گذاشتیم چراکه نمی خواهیم این امکانات فقط در انحصار باشد وفکر می کنم آنچه درارتباط با نام ایران و قهرمانی هست باید این امکانات در خدمت ورزشکاران کشور قرار گیرد.

 

واعظی به ایجاد سالن تیراندازی در بازسازی کلی صورت گرفته در باشگاه پیام اشاره کرد و گفت: فکر می کنم این امکانات وسیع باید در اختیار ورزشکاران کشور قرار بگیرد و طبیعی است اولویت ما خانواده وزارت ارتباطات هست. و این منطقه برای اینکه سرسبز باشد در چهار سال گذشته بیش از 4 هزار درخت کاشتیم تا فضای شادابی برای ورزشکاران و کسانیکه از این محیط فرهنگی و ورزشی استفاده می کنند باشد.
کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×