تاریخ انتشار :

سی و پنجمین محفل انس با قرآن در مسجدپیامبر اعظم (ص) پیام برگزار شد

حاج آقا محمودیان به عنوان سخنران مجلس بااشاره با ظرفیت های مجموعه و فرصت مناسب برای توجه به قرآن و استفاده از معارف قرآنی گفت :  برگزاری جلسات قرآنی و جزء خوانی آیات نورانی این کتاب آسمانی می تواند بر تداوم جلسات انس با قرآن در ماه های دیگر نیز کمک کند.

آقای محمودیان تاکید کرد ؛ هر چند قرآن این کتاب آسمانی را می توان در منازل نیز قرائت کرد اما قرائت آن بصورت دسته جمعی و در مساجد قطعاً عنایات الهی را بدنبال خواهد داشت. 

این مراسم که با اجرای آقا فتحی شوری خاص داشت ،در ابتدا آقای دکتر خاکی با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید محفل را نورانی سپس حافظ 7 ساله کل قرآن خانم کوثر شهسواری به ارائه محفوظات قرآنی پرداخت و مورد تشویق حاضرین قرار گرفت . 

در ادامه با رسیدن به زمان ملکوتی اذان مغرب حاضرین با برگزاری نماز جماعت با امام حجت الاسلام جوادی دل را به خدا سپردن و با خدای خود خلوت و نیایش کرذند . درادامه قاری بین المللی قرآن آقای جعفر فردی با تلاوت و سرکارخانم فاطمه نیکویی حافظ کل قرآن با محفوظات خود گرما بخش محفل شدند.

و در خاتمه  این مراسم با اهداء لوح تقدیر و هدایایی از طرف شورای فرهنگی وزارت ارتباطات به برگزیدگان مسابقه قرآنی ، سی وپنجمین محفل انس با قرآن به پایان رسید.

 

 

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×