تاریخ انتشار :

نشست خبری مدیرعامل با اصحاب رسانه

مدیر عامل پیام دراین نشست خبری گفت : به منظور رفاه همکاران و اعضا محترم سعی شده در هر نقطه ای از تهران و شهرستانها با رایزنی ها مکرر با مجموعه های ورزشی این امکان فراهم شده  تا با عقد قرار داد شرایط منحصر به فردی برای استفاده کنندگان مهیا شود .

مهندس عباسی  احترام به اعضا را از اولویت های اصلی پیام ذکر کرد و گفت : دراین راستا علاوه بر سهولت در دسترسی به مجموعه های ورزشی در ایجاد مکان های جدید ورزشی همت شده و خوشبختانه در این سه سال طرح های عظیم عمرانی از جمله مدرنترین سالن های تنیس و  فوتبال در این مجموعه آغاز شد و هم اکنون با پایان این طرحها شرایط استفاده فراهم است . 

مدیر عامل پیام ارتقا سطح باشگاه پیام را از دیگر سیاست های هیئت مدیره نام برد و رایزنی و گفتگو با باشگاههای تراز اول و مطرح دنیا برای راه اندازی آکادامی ورزش های مختلف را از جمله این اقدامات دانست .  گفتنی است نماینده های این باشگاه ها با حضور در تهران و پس از بررسی و قبول پتانسیل موجود برای همکاری گسترده اعلام آمادگی کردند که امیدوار هستیم با حمایت مدیران و مسئولان ارشد وزارت این مهم که در سطح ملی تاثیر بسیار مثبتی  نیز دارد به سرانجام برسد. 

مهندس عباسی برگزاری چهار المپیاد ورزشی در سطح کارکنان وزارت ، شرکت های تابعه و شرکت مخابراتی در استان های کشور ،برگزاری مسابقات آسیایی از جمله صخره نوردی ، رقابتهای ورزشی درون سازمانی و برون سازمانی ، کلاسهای ورزشی  و فرهنگی در طول سال و ایجاد  کلاس های مفرح تابستانی برای فرزندان کارکنان و اعضا ،برگزاری مراسم های مذهبی و تور های زیارتی در حوزه فرهنگی ،بهترین سرویس رسانی و خدمات رسانی رستورانی از جمله فعالیتهای این سالهای اخیر اعلام کرد و گفت : گزارش های منابع مختلف حکایت از عملکرد موفق هیئت مدیره پیام دارد. 

مدیر عامل پیام با بیان اینکه تلاش و مسئولیت پذیری در مدیران و کارکنان پیام برای ارائه خدمت شایسته ادامه دار است تاکید کرد ، با تمام توان و بر حسب شعار موسسه پیام  برای سلامتی و رفاه همکاران و اعضا از هیچ خدمتی فروگذار نخواهیم بود. 

در ابتدا این نشست خبری مهندس عباسی به مناسبت پنجامین سال تاسیس موسسه فرهنگی پیام ، ضمن خوش آمدگویی تاریخچه ای از این مجموعه ورزشی و رفاهی ارائه کردند. 

 

 

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×