تاریخ انتشار :

تجلیل ؛ به مناسبت راه یابی تیم فوتبال بزرگسالان پیام به لیگ دسته دو پس از 20 سال

دراین مراسم  که جناب مهندس عباسی مدیر عامل محترم موسسه، مهندس راسخ معاون وزیر وزیر ارتباطات ، جمعی  از مدیران ، مسئولان ، مربیان و کادر فنی فوتبال پیام حضور داشتند آقای علی فیض الله زاده سرمربی 

گزارشی در خصوص روند برگزاری مسابقات و روند راهیابی تیم فوتبال بزرگسالان از زیر گروه به دسته دو لیک کشور ایراد کردند . فیض الله زاده گفت : در سال 95 این تیم که به مبلغ 30/0000/000 ریال و با استفاده از پتانسیل موجود از جمله بازیکنان حاضر در وزارت خانه ، بازیکنان امید و جوانان پا به عرصه مسابقات گذاشت  و  لطف خداد و حمایت مسئولان بالادستی موفق  شد پس از انجام 9 مسابقه با کسب 23 امتیاز و تنها با اختلاف 1 گل به عنوان تیم دوم به مرحله پایانی صعود و با افتخار به دسته دوم راه یابد که پس از 20 سال مجور حضور را در لیگ دسته دوم کشور را کسب کرد .

فیض الله زاده در ادامه  با اشاره به اینکه علاوه بر این که در فصل بعد بیشتر نامی از پیام در مسابقات  شنیده می شود گفت : بحمد الله الان ارزش مالی تیم به 300/000/000 ریال رسیده که نشان میدهد هزینه کردن در این حوزه ها در حقیقت سرمایه گذاری است .

فیض الله زاده ؛ با قدرانی از حمایت بی شائبه مهندس عباسی و سایر مسئولان موسسه پیام دراین موفقیت را مثال زدنی توصیف  و ابراز امیدواری کرد  که در ادامه با حمایت  مدیران بالادستی از جمله وزیر و جناب آفای راسخ در مرحله اول حفظ این تیم دراین جایگاه و سپس تلاش برای رساندن تیم به دسته یک و برتر گام های اساسی برداشته شود .

درابتدا این مراسم مهندس عباسی با قدرانی از زحمات بی شائبه مربیان و کادر فنی و جناب آقای راسخ معاون وزیر به عنوان حامی بی ادعا از اقدامات موسسه پیام در جهت سلامت  و نشاط همکاران وزارت و سازمان تابعه و شرکت های مخابراتی گفت : اعضا و هیئت مدیره  و مسئولان پیام  علاوه برایجاد محیط آرام ، با نشاط و سالم برای کلیه همکاران تلاش میکند با فعال کردن پتانسیل های موجود بر افتخار آفرینی و ارتقا جایگاه  وزارت ارتباطات نه تنها در حوزه تخصصی خود در سایر فعالیت ها از جمله ورزش   گامی برداشته  و پیشرو باشد .

در پایان مراسم معاون وزیر و مدیر عامل پیام  از کلیه اعضا تیم فوتبال بزرگسالان با اهدا لوح قدردانی و از خداوند منان برای موفقیت این عزیران آرزوی توفیق کردند .

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×