تاریخ انتشار :

تجلیل از تلاش 1 ساله مسئولین ورزش

 

 یکصد و بیست و دومین  جلسه مسئولان ورزشی با تلاوت قرآن مجید و خیر مقدم آقای زلیقانی مسئول ورزشی ارتباطات سیار آغاز شد و سپس مدیریت نشست به آقای مهدوی افشار مدیر کل منابع انسانی ارتباطات سیار ادامه یافت و ایشان ضمن خوش آمد گویی ،از مدیر عامل و سایر اعضای هیئت مدیره و مدیران ستادی  موسسه پیام تشکر کرد و  فهرست وار نیازهای مجموعه ارتباط سیار را ایراد کردند .  مهندس مهدوی افشار با تاکید بر اینکه دیگر سازمان و نهادها 

سعی بر پرداخت به موقع هزینه و صورتحساب های باشگاه پیام کنند ، گفت : دراین صورت مدیران پیام بدون دغدغه تمرکز خود را بر حوزه خدمت رسانی معطوف و بالطبع بازگشت  این اقدام تامین رفاه و خدمات بیشتر به فرزندان و خانواده بزرگ وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات خواهد بود .

مدیر کل ارتباط سیار در ادامه از گنجاندن چند رشته دیگر ورزشی از جمله شطرنج  وتنیس را در سبد خانواده سیار خواستار شد. 

آقای سرایی معاون ورزش در ادامه این نشست با تشکر از میزبانی ارتباط سیاردر  برگزاری این برنامه ،  گزارشی از عملکرد یک ساله مجموعه پیام را ایراد کرد و گفت :  مدیران ارشد پیام با تمام تلاش خود سعی به ارائه خدمات شایسته و بهتر به همکاران را در سر لوحه کاری خود قرار داده اند و انشالله در سال آینده با برنامه  های مدون و کارشناسی شده ،سطح خدمت را آنگونه  که شایسته همکاران است را ارائه  خواهد کرد . 

نقد، پیشنهاد و راهکار در نقاط ضغف و قوت ورزش پیام از موارد دیگر بود که دیگر مسئولان ورزشی ارائه کردند . 

همچنین بررسی برنامه های سال 96 و  برگزاری المپیادهها  و مسابقات ورزشی از دیگر محورهای مورد بحث این نشست بود که به رای گذاشته شد که خبری تکمیلی  ونهایی آن در آینده نزدیک اطلاع رسانی خواهد شد . 

در پایان مدیرت موسسه پیام بابت یکسال تلاش و خدمت مسئولان ورزشی از این عزیزان با اهدا لوح یادبود قدردانی شد . 

آقای سرایی  به نمایندگی مدیر عامل موسسه  ، پیام تشکر آقای عباسی را به جانفشانی و سعه صدر مسدولان ورزشی در این مسیر سخت اما شیرین را ابلاغ کردند و گفت : امید است همچون گذشته یار و دلسوز امر ورزش بوده اید در سال آینده قدرتمند تر در این راه همراه و یاور پیام باشید . 

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×