تاریخ انتشار :

پایان المپیاد ورزشی کارکنان وزارت ارتباطات ،سازمان های تابعه و شرکت های مخابراتی ؛ شیراز 96

پایان المپیاد ورزشی کارکنان وزارت ارتباطات ،سازمان های تابعه و شرکت های مخابراتی ؛  شیراز 96

 

پایان المپیاد  ورزشی کارکنان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سازمان های تابعه و شرکت های مخابراتی؛  شیراز 96

همزمان با شب میلاد منجی عالم بشریت اختتامیه چهارمین المپیاد ورزشی آقایان وزارت ارتباطات ، سازمانهای تابعه و شرکت های مخابراتی برگزارشد .

 دراین مراسم  که مدیر عامل موسسه پیام ، مدیر مرکز مخابرات استان فارس ، شماری از مدیران و کارکنان حضور داشتند ، با اهدا لوح  و جایزه  از نفرات و تیم های برتر  تجلیل شد .

 

نتایج رقابت های آقایان

 

فوتسال

 مقام اول مخابرات استان تهران

مقام دوم سازمان تنظیم مقررات

مقام سوم شرکت پست ایران

 

تنیس روی میز

مقام اول حجت الله امینی از وزارت ارتباطات

مقام دوم غلامرضا جعفرپور از ارتباطات زیرساخت

مقام سوم مجید یابنده از مخابرات استان تهران

شنا

رده سنی بالای ۵۱ سال ماده ۲۵ متر کرال سینه

مقام اول هادی خلیلی – مخابرات استان تهران

مقام دوم  حسین وارسته – پست بانک

مقام سوم – امین تمجیدی - زیر ساخت

 

رده سنی بالای ۵۱ سال ماده ۲۵ متر قورباغه

 مقام اول – افشین حضرتی – مخابرات استان تهران

مقام دوم – وحید چندری – مرکز تحقیقات

مقام سوم – خسرو ندیمی – همراه اول

 

رده سنی ۴۶ تا ۵۰ سال  ماده ۲۵ متر کرال سینه

مقام اول- مهدی باقری- مخابرات ایران

مقام دوم-مرتضی نجاتی-مخابرات استان تهران

مقام سوم- محمد تقی درخشان - زیر ساخت

 

رده سنی ۴۶ تا ۵۰ سال   ماده ۲۵ متر قورباغه

 مقام اول   حسین صائبی  -  همراه اول  

مقام دوم  محمد رضا منظری - مخابرات استان تهران 

مقام سوم ابوالفضل نادری طبری – زیر ساخت

 

رده سنی ۴۱ تا ۴۵ سال ماده ۵۰ متر کرال سینه

مقام اول – سیامک روحی – استان فارس

مقام دوم – تقی تقی پور – تنظیم مقررات

مقام سوم – ابوالفضل دانشگر – مخابرات ایران

 

رده سنی ۴۱ تا ۴۵ سال ماده ۵۰ متر قورباغه

 مقام اول -  محمد مرادی – استان تهران

مقام دوم – پژمان رجبی – مخابرات ایران

مقام سوم – مهدی مختاری – استان فارس

 

رده سنی ۳۶ تا ۴۰ سال ماده ۱۰۰ متر کرال سینه

مقام اول – ایمان عشرتی – استان فارس

مقام دوم – محمد مهدی شیخ الاسلامی - زیرساخت

مقام سوم – محمد آصفی – مخابرات استان تهران

 

رده سنی ۳۶ تا ۴۰ سال ماده ۱۰۰ متر قورباغه

مقام اول- علی نصر اصفهانی – همراه اول

مقام دوم – مجید بیگی – مخابرات استان تهران

مقام سوم – علیرضا فتاحی- مخابرات ایران

 

رده سنی ۳۵ سال ماده ۱۰۰ متر کرال سینه

مقام اول- امیر صادقی – استان فارس

مقام دوم – جمشید خاکسار – همراه اول

مقام سوم – ابوالفضل عباس پور – مخابرات استان تهران

 

رده سنی ۳۵ سال ماده ۱۰۰ متر قورباغه

مقام اول – پویا شجاعی -  تنظیم مقررات

مقام دوم – مصطفی وثوق – همراه اول

مقام سوم – سینا حسینی – مخابرات ایران

 

ماده تیمی امدادی

مقام اول – استان فارس – ایمان عشرتی، امید صادقی، محمود حسنیان، سیامک روحی

مقام دوم – زیر ساخت – مجید مشعوفی ، حمیدرضا بصیری، امین محمد گودرزی، محمد تقی درخشان

مقام سوم -  مخابرات استان تهران – افشین حضرتی، محمد مرادی، ابوالفضل عباسپور، مرتضی نجاتی

رده بندی سازمانهای برتر براساس مدال های کسب شده در گروه آقایان


مقام اول شرکت مخابرات استان تهران
مقام دوم شرکت مخابرات استان فارس
مقام سوم شرکت ارتباطات سیار

 

نتایج رقابت های بانوان

آمادگی جسمانی

گروه سنی زیر ۳۵ سال:

مقام اول:مریم مطلبی                مخابرات استان تهران  

مقام دوم:حوریه سادات سجادی      تنظیم مقررات

مقام سوم:فاطمه زراع                 مخابرات فارس

 

گروه سنی ۳۶ تا ۴۰ سال:

مقام اول:مریم سعادتی               شرکت پست

مقام دوم:خدیجه غلامی حق         شرکت ارتباطات سیار

مقام سوم:سمیه فهمی              وزرات ارتباطات

 

گروه سنی ۴۱ تا ۴۵ سال:

مقام اول:نغمه گودرزی                مخابرات ایران

مقام دوم:آزیتا چراغی                 مخابرات فارس

مقام سوم:شیرین صبوری             مخابرات استان تهران

 

گروه سنی ۴۶ تا ۵۰ سال:

مقام اول:اعظم ایزدی                 مخابرات ایران

مقام دوم:آمنه حمیدی                 مخابرات فارس

مقام سوم:افسانه بهرامی             شرکت پست

 

گروه بالای ۵۰ سال:

مقام اول:آذر رمضان پورلاهوتی         مخابرات استان تهران

مقام دوم:مهناز کاظمی                 مخابرات ایران

مقام سوم:مینو اسدنیا طبرستانی     زیر ساخت

 

 

 

شنا

 

 

انفرادی:

 

۱۰۰ متر کرال سینه رده سنی زیر ۳۵ سال

 

نفر اول: فرشته سرلک               زیر ساخت

نفر دوم:عاطفه سادات سجادی      ارتباطات سیار

نفرسوم:آذین غفوری لمر             تنظیم مقررات

 

۱۰۰ متر قورباغه ردی سنی زیر ۳۵ سال

 

نفر اول:هما عزیزی دهکردی         مخابرات ایران

نفردوم:مریم مهدی زاده حسینی    ارتباطات زیر ساخت

نفر سوم:درنا فرهادپور                مخابرات فارس


۱۰۰ متر کرال سینه رده سنی ۳۶ تا ۴۰ سال

 

نفر اول : ساناز فولادی  مرکز تحقیقات

نفردوم:بهاره جالوسیان   مخابرات فارس

نفر سوم:فاطمه عبدی   سازمان فناوری اطلاعات

 

۱۰۰ متر قورباغه رده سنی ۳۶ تا ۴۰ سال

نفر اول:آزاده معماریان     مرکز تحقیقات

نفر دوم:مریم صادق پور   مخابرات فارس

 

 

۵۰ متر کرال سینه رده سنی ۴۱ تا ۴۵ سال

 

 

نفراول:نوشین فرشاد            مخابرات فارس

نفردوم:لیلی اکبرآبادی           پست بانک

نفرسوم:ندا رحیمی کازرونی    تنظیم مقررات

 

 

۵۰متر قورباغه رده سنی ۴۱ تا ۴۵ سال

 

نفراول:زهرا شقاقی     سازمان فناوری اطلاعات

نفردوم:لیلا رنجبر         مخابرات استان فارس

 

 

۲۵متر کرال سینه رده سنی ۴۶ تا ۵۰ سال

 

نفراول:کبری محمدزاده            سازمان فناوری اطلاعات

نفردوم:ندا قوامی                  پژوهشگاه ارتباطات

نفرسوم:افسانه فلاحت پیشه    سازمان تنظیم مقررات

 

 

۲۵مترقورباغه رده سنی ۴۶ تا ۵۰ سال

 

 

نفراول:فرانک مربی    مخابرات فارس

نفردوم:آتوسا آذری     مخابرات ایران

 

 

۲۵متر کرال سینه رده سنی ۵۱ سال به بالا

 

 

نفراول:اعظم بوداغی   سیار

نفردوم:راضیه زارع       زیر ساخت

 

 

۲۵متر قورباغه رده سنی ۵۱سال به بالا

 

نفراول:صدیقه نباتیان    وزارت ارتباطات

 

 

۲۵*۴ متر شنای آزاد تیمی

 

مقام اول :سازمان فناوری ارتباطات       کبری محمدزاده - زهرا سادات حسینی  - زهرا شقاقی  - فاطمه عبدی

مقام دوم:تنظیم مقررات                   آذین غفوری - ندا رحیمی  -  افسانه فلاحت پیشه - الهه دولت خانی

مقام سوم: ارتباطات سیار                 شیرین بختیاری - مریم عبدلی - اعظم بوداغی - عاطفه سادات سجادی

 

بدمینتون

این مسابقات در دو رده سنی بصورت انفرادی آزاد و دو نفره آزاد برگزار گردید

 

نتایج انفرادی آزاد رده سنی زیر ۴۰ سال

 

مقام اول:نازیلا محمدی          مخابرات تهران

مقام دوم:مهدیه عباس زاده     فناوری اطلاعات

مقام سوم:مریم نوحانی         وزارت ارتباطات

 

 

نتایج انفرادی آزاد رده سنی بالای ۴۰ سال

 

مقام اول:معصومه خسروانی فراهانی     شرکت زیر ساخت

مقام دوم: طیبه زاهدی                      تنظیم مقررات

مقام سوم:ناهید مزین                     مخابرات ایران

 

نتایج دو نفره آزاد

 

مقام اول:فریبا حاجی سید جوادی - ملیکه السادات خاندل       مخابرات منطقه تهران

مقام دوم:ندا بنی حسینی - نسترن دهدشت                     زیر ساخت

مقام سوم:ندا عبدل آبادی - آرمیتا زره پوش                        فناوری اطلاعات

 

رده بندی سازمان های برتر  براساس  مدال  های کسب  شده در گروه بانوان

مقام اول: شرکت مخابرات استان تهران   ( ۴ طلا، ۱برنز)

مقام دوم: شرکت مخابرات ایران  (۳طلا،۲نقره،۱برنز)

مقام سوم:سازمان فناوری اطلاعات (۳طلا،۱نقره،۲ برنز)

 

 این دوره از المپیاد ورزشی وزارت ارتباطات  مزین با نام مهدی موعود (عج)  با حضور  بیش از 400 ورزشکار و مربی  در رشته های  شنا ، فوتسال ، تنیس روی میز ، بدمینتون ،  آمادگی جسمانی از  12 الی 21 اردبیهشت ماه در شیراز برگزار گردید.

 

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×