تاریخ انتشار :

نتایج مسابقات شنای چهارمین المپیاد ورزشی آقایان

نتایج مسابقات شنای چهارمین المپیاد ورزشی آقایان

 

چهارمین المپیاد ورزشی آقایان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سازمانهای تابعه و شرکت های مخابراتی

 

 

نتایج مسابقات شنای چهارمین المپیاد ورزشی آقایان

 

رده سنی بالای 51 سال ماده 25 متر کرال سینه

مقام اول هادی خلیلی – مخابرات استان تهران

مقام دوم  حسین وارسته – پست بانک

مقام سوم – امین تمجیدی - زیر ساخت

 

رده سنی بالای 51 سال ماده 25 متر قورباغه

 مقام اول – افشین حضرتی – مخابرات استان تهران

مقام دوم – وحید چندری – مرکز تحقیقات

مقام سوم – خسرو ندیمی – همراه اول

 

رده سنی 46 تا 50 سال  ماده 25 متر کرال سینه

مقام اول- مهدی باقری- مخابرات ایران

مقام دوم-مرتضی نجاتی-مخابرات استان تهران

مقام سوم- محمد تقی درخشان - زیر ساخت

 

رده سنی 46 تا 50 سال   ماده 25 متر قورباغه

 مقام اول   حسین صائبی  -  همراه اول  

مقام دوم  محمد رضا منظری - مخابرات استان تهران 

مقام سوم ابوالفضل نادری طبری – زیر ساخت

 

رده سنی 41 تا 45 سال ماده 50 متر کرال سینه

مقام اول – سیامک روحی – استان فارس

مقام دوم – تقی تقی پور – تنظیم مقررات

مقام سوم – ابوالفضل دانشگر – مخابرات ایران

 

رده سنی 41 تا 45 سال ماده 50 متر قورباغه

 مقام اول -  محمد مرادی – استان تهران

مقام دوم – پژمان رجبی – مخابرات ایران

مقام سوم – مهدی مختاری – استان فارس

 

رده سنی 36 تا 40 سال ماده 100 متر کرال سینه

مقام اول – ایمان عشرتی – استان فارس

مقام دوم – محمد مهدی شیخ الاسلامی - زیرساخت

مقام سوم – محمد آصفی – مخابرات استان تهران

 

رده سنی 36 تا 40 سال ماده 100 متر قورباغه

مقام اول- علی نصر اصفهانی – همراه اول

مقام دوم – مجید بیگی – مخابرات استان تهران

مقام سوم – علیرضا فتاحی- مخابرات ایران

 

رده سنی 35 سال ماده 100 متر کرال سینه

مقام اول- امیر صادقی – استان فارس

مقام دوم – جمشید خاکسار – همراه اول

مقام سوم – ابوالفضل عباس پور – مخابرات استان تهران

 

رده سنی 35 سال ماده 100 متر قورباغه

مقام اول – پویا شجاعی -  تنظیم مقررات

مقام دوم – مصطفی وثوق – همراه اول

مقام سوم – سینا حسینی – مخابرات ایران

 

ماده تیمی امدادی

مقام اول – استان فارس – ایمان عشرتی، امید صادقی، محمود حسنیان، سیامک روحی

مقام دوم – زیر ساخت – مجید مشعوفی ، حمیدرضا بصیری، امین محمد گودرزی، محمد تقی درخشان

مقام سوم -  مخابرات استان تهران – افشین حضرتی، محمد مرادی، ابوالفضل عباسپور، مرتضی نجاتی

 

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×