تاریخ انتشار :

اختتامیه چهل و دومین دوره مسابقات فرهنگی ورزشی دهه مبارک فجر و آیین رونمایی از پروژه‌های عمرانی موسسه پیام برگزار شد

اختتامیه چهل و دومین دوره مسابقات فرهنگی ورزشی دهه مبارک فجر، ویژه شرکتها، سازمانها و مراکز تابعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پیام، روز سه‌شنبه نهم اسفندماه 1401 در مرکز همایشهای شهید قندی وزارت ارتباطات از برگزیدگان در بخشهای مختلف از جمله مسابقات فرهنگی، ورزشی، پویش ایران همدل و سایر رویدادهای اخیر موسسه پیام تقدیر شد.

در این مراسم از پروژه‌های عمرانی شش ماهه اخیر سال موسسه فرهنگی، ورزشی و رفاهی پیام با حضور معاون وزیر ارتباطات رونمایی شد.

هادی اصلانزاده، معاون توسعه سرمایه انسانی و مدیریت منابع وزارت ارتباطات پس از رونمایی از پروژه‌های عمرانی موسسه پیام، طی سخنانی اظهار داشت: همه تلاش‌های انجام شده ما حاصل وقت گذاشتن و تلاش‌های مدیران خانواده ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور است و جا دارد از تمام مدیران سابق و حاضر پیام و اعضای هیئت مدیره به خاطر اقدامات ارزشمند و کارهای زیرساختی که انجام شده تشکر و قدردانی کنم.

وی با مقدم شمردن مباحث فرهنگی نسبت به موضوع ورزشی در اساسنامه موسسه پیام گفت یکی از موضوعاتی که بسیار اهمیت دارد کار فرهنگی است که در اهداف موسسه پیام به آن اهمیت داده شده است لذا اقدامات ورزشی باید در راستای اهداف موسسه با رویکرد فرهنگی باشند.
مدیرعامل موسسه فرهنگی، ورزشی و رفاهی پیام در آیین رونمایی از پروژه‌های عمرانی این موسسه در شش ماهه اخیر طی سخنانی با اشاره به اینکه موسسه پیام یکی از مجموعه‌های توانمند کشور است ولی متاسفانه در دوره همه‌گیری کرونا و بعد از آن فعالیت چندانی نداشت، گفت: خدا را شاکریم که توانستیم در این مدت اتفاقات خوبی را در مجموعه رقم بزنیم و نظم و سازماندهی را برقرار کنیم.
حسین نعمتی با بیان به اینکه در دوره جدید تمامی اماکن ورزشی پیام زیر نظر نخبگان و قهرمانان ورزشی کشور و جهان اداره می‌شوند، افزود: توسعه فضای ورزشی و رفاهی موسسه پیام و تعریف مجموعه مستقل برای بانوان از دستاوردهای چشمگیر موسسه پیام است.
نعمتی با تشریح اقدامات در جهت ساماندهی کارتهای پیام در باشگاه مشتریان افزود: توانستیم با ارتقاء سامانه هوشمند موسسه پیام بر عضوگیری هرچه بیشتر، بازاریابی و درآمدزایی موسسه کمک کنیم.


مراسم اختتامیه چهل و دومین دوره مسابقات فرهنگی ورزشی دهه مبارک فجر که با حضور جمعی از ورزشکاران، مسئولان ورزش سازمانها و مدیران خانواده ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور برگزار شد، بخشهای متنوعی از جمله منقبت خوانی، اجرای حرکات نمایشی ورزشی طناب‌زنی، گروه ضرب باستانی و مرشدان ورزش زورخانه‌ای ارائه شد.

مشاهده گزارش تصویری اختتامیه مسابقات


در این مراسم علاوه بر اعطای حکم قهرمانی به رتبه‌های برتر رقابتهای ورزشی، از برگزیدگان مسابقات فرهنگی کتابخوانی، نغمه‌های آسمانی، پویش ایران همدل و رویداد استاپ‌موشن نیز با تقدیم لوح تقدیر و جوایز نقدی تجلیل شد.
کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×