تاریخ انتشار :

با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات جشن انقلاب خانواده ارتباطات کشور برگزار شد

گردهمایی خانواده بزرگ ارتباطات کشور با عنوان «جشن انقلاب» در دو نوبت 18 و 25 بهمن ماه به اهتمام شورای فرهنگی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد. موسسه پیام برگزارکننده این مراسم در مرکز همایش‌های کشور بود.

به گزارش روابط عمومی پیام، در جریان این مراسم وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، طی سخنانی ضمن تشکر از خانواده همکاران وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، گفت: هرچه کانون خانواده‌ها گرمتر باشد، آثار مثبت آن بیشتر بر فعالیتهای وزارت ارتباطات نمود دارد و از این رو هر کمکی که از دست برآید برای گرمتر کردن کانون خانواده همکاران وزارت ارتباطات انجام خواهم داد.

عیسی زارع‌پور با تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و اعیاد ولادت حضرت علی(ع) و روز مبعث، گفت: اگر همکاران گرامی در وزارت ارتباطات کار و تلاش می‌کنند باید قدردان خانواده‌های بزرگوارشان باشیم که شرایط را برای فعالیت و مجاهدت آنها فراهم می‌کنند.

وی با بیان اینکه امروز زندگی مردم به فعالیتهای صورت گرفته در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات گره خورده است، دستاوردهای یک سال و نیم اخیر وزارت ارتباطات را حاصل کار جمعی همه خانواده‌های کارکنان این وزارتخانه دانست.

بنا بر این گزارش، در «جشن انقلاب» که با هدف تکریم و تقدیر از خدمات خانواده بزرگ ارتباطات کشور برگزار شد، کارکنان شرکتها، سازمانها و پژوهشگاه‌های تابعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور به همراه اعضای خانواده خود حاضر بودند و بخشهای شاد و مفرحی برای شادی و نشاط خانواده‌ها در قالبهایی چون سرود، نمایش، مسابقه و استندآپ کمدی توسط تعدادی از هنرمندان مطرح کشور ارائه شد. 

میزبانی از فرزندان مدعوین در قالب غرفه‌های نمایشگاهی و سرگرمی پیش از مراسم با عناوینی همچون نقاشی، گریم کودک، اوریگامی، قرآن بخوانید و جایزه بگیرید و... از سایر رویدادهایی بود که در حاشیه برگزاری این جشن برقرار شد.
مشاهده برندگان قرعه کشی جشن انقلاب
مشاهده گالری تصاویر
کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×