تاریخ انتشار :

بمناسبت میلاد حضرت زهرا(س) و روز زن از بانوان موسسه پیام تجلیل شد

به گزارش روابط عمومی پیام ، بمناسبت میلاد حضرت زهرا (س)، روز مادر و زن طی مراسمی از بانوان شاغل درموسسه فرهنگی ورزشی و رفاهی پیام تجلیل شد.

حسین نعمتی مدیرعامل موسسه پیام با اشاره به بیانات اخیر مقام معظم رهبری (مدظله) در دیدار با اقشار مختلف بانوان کشور عنوان داشت: همانگونه که در منویات رهبر معظم انقلاب بیان شد، در دین مبین اسلام هیچ گونه تفاوتی بین زن و مرد وجود ندارد و اسلام مخالف برتری جنسیتی است، نگاه اسلام به جایگاه زن با نگاه شعارگونه کشورهای غربی متفاوت است، در کشورهای مسلمان و شیعی به بانوان به عنوان یک عنصر اثر گذار در عرصه های مختلف اجتماعی، سیاسی، فرهنگی، پژوهشی و... توجه شده و شان و ارزش ایشان همواره پاسداشت شده است.

نعمتی افزود: نقش آفرینی زنان در عرصه های اجتماعی و فرهنگی پررنگ تر از سایر کارکردهاست چرا که بانوان با نقش متعالی فرزندپروری و تحکیم بنیان خانواده، جامعه را به مسیر پیشرفت و تعالی سوق می دهند.

مدیرعامل پیام ضمن ابراز خرسندی از حضور چشمگیر بانوان در عرصه های مختلف ورزشی، فرهنگی و اجتماعی موسسه پیام گفت: مشارکت فعال و اثرگذار بانوان موجب توفیقات متعددی برای این موسسه شده است که باید با برنامه ریزی مناسب از این ظرفیت ها بهره جست و شرایط را برای حضور پررنگ تر و نقش آفرینی ایشان فراهم آورد.

در پایان این مراسم با اهدای شاخه های گل از بانوان موسسه پیام تجلیل شد.

مشاهده تصاویر مراسم تجلیل از بانوان موسسه پیام بمناسبت میلاد حضرات زهرا(س) و روز زن
×