تاریخ انتشار :

مدیرعامل پیام در نشست مسئولین رفاه و ورزش مطرح کرد : 

موسسه پیام در صدد تشکیل انجمن های متنوع ورزشی در رشته های مختلف است .
به گزارش روابط عمومی پیام ، نشست مسئولین رفاه و ورزش وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ، سازمان ها و شرکت های تابعه صبح امروز (بیستم دی ماه ) با حضور مدیرعامل موسسه فرهنگی ورزشی و رفاهی پیام برگزار شد . 
حسین نعمتی در این نشست با اشاره به برگزاری مسابقات ورزشی جام سردار دلها عنوان داشت : در این رویداد ورزشی که با هدف گرامیداشت یاد و خاطر سردار شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شده بود ، جامعه ورزشی ارتباطات کشور با بهره جویی از مرام و منش این شهید بزرگوار که همواره مظهر همدلی و اتحاد بود ، گردهم امدند تا در میدان ورزش و رقابت با یکدیگر همدلی و رفاقت کنند .
مدیرعامل پیام افزود : بر اساس برنامه ریزی های صورت پذیرفته تا انتهای سال موسسه پیام چند رویداد فرهنگی و ورزشی دیگر را در دستور کار دارد که برگزاری مسابقات دهه مبارک فجر از مهمترین این رویدادهاست . 
حسین نعمتی  بهره گیری از توانمندی ورزشکاران مدال آور در جهت پرورش استعدادهای ورزشی را بسیار مهم دانسته و گفت : موسسه پیام درصدد این است که با تشکیل انجمن های ورزشی در رشته های مختلف ضمن حرفه ای گرایی در ورزش ، از ظرفیت مدال آوران در راستای اهداف آموزشی موسسه پیام و پرورش استعدادهای ورزشی بهره برداری نماید .
نعمتی همدلی و هم افزایی سازمان ها و شرکت های تابعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در توسعه ورزش و فرهنگ تندرستی را خواستار شده و افزود :  نقش ورزش در سلامت کارکنان و بالطبع ارتقا بهره وری ایشان بر هیچ کسی پوشیده نیست و امروز موسسه پیام با همتی بیش از پیش آماده ارائه خدمات مطلوب و با کیفیت به خانواده ارتباطات کشور است که در این مسیر همراهی و همفکری متصدیان امر را خواهان است . 
در ادامه این نشست مسئولین ورزش وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ، سازمان ها و شرکت های تابعه ضمن ارائه دیدگاه های خود ، در خصوص مسائل مطروحه در حوزه های مختلف ورزشی و رفاهی تشریک مساعی نمودند .
کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×