تاریخ انتشار :

مدیر عامل موسسه فرهنگی ورزشی پیام در هفته تربیت بدنی: تحقق افزایش 2 برابری درآمد‌ها از برنامه‌های امسال است / بیش از 20 امکان ورزشی در مجموعه پیام وجود دارد

مدیر عامل موسسه فرهنگی ورزشی و رفاهی پیام به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش به تشریح عملکرد و برنامه های این موسسه پرداخت و گفت: امسال به دنبال تحقق افزایش 2 برابری درآمد‌ها نسبت به سال گذشته هستیم.
به گزارش روابط عمومی پیام به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، حسین نعمتی مدیر عامل موسسه فرهنگی ورزشی و رفاهی پیام در گفت و گویی به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش با اشاره به قدمت بیش از 50 ساله موسسه پیام، گفت: این موسسه از ابتدای شکل گیری در سطح کشوری و در حوزه تیم داری فعالیت داشته است و از دولت نهم به بعد تیم داری در این موسسه کنار گذاشته و به موضوع ورزش همگانی پرداخت.
وی با اشاره به ظرفیت های کم نظیر مجموعه پیام، افزود: در مجموعه پیام بالغ بر 20 امکان ورزشی در رشته های مختلف وجود دارد که مهم ترین آنها سالن‌های چند منظوره، استخر، زمین چمن، صخره نوردی و اسکیت است.
نعمتی به موضوع نگهداری و حفظ امکانات و ظرفیت‌های موجود مجموعه پیام اشاره کرد و گفت: برنامه داریم این امکانات و ظرفیت‌ها را تقویت کنیم و توسعه دهیم.
وی به استعداد یابی و آموزش به عنوان برنامه‌های دیگر این موسسه عنوان کرد و افزود: در دوره جدید نگاه اجتماعی به ورزش در سطوح مختلف در اولویت قرار گرفته است.
مدیر عامل موسسه فرهنگی، ورزشی و رفاهی پیام با اشاره به برگزاری جلسات شورای ورزشی به صورت ماهانه در سطح شرکت ها و سازمان های تابعه وزارت ارتباطات، تصریح کرد: در این جلسات برنامه‌ریزی و هم فکری برای برگزاری مسابقات و برنامه هایی مانند المپیاد ورزشی خانواده ارتباطات، جام فوتبال شهدا، مسابقات هفته تربیت بدنی، مسابقات فرهنگی ورزشی دهه مبارک فجر و برنامه های متنوع دیگری با هدف ایجاد شادابی و تندرستی در مجموعه خانواده ارتباطات انجام می شود.
کشف استعداد های برتر در مجموعه پیام
وی با بیان اینکه ورزش پایه از سنین کودکی به صورت جدی در مجموعه پیام پیگیری می‌شود، افزود: قهرمانان بسیاری در این بستر شناسایی و رشد پیدا کردند و به دلیل اینکه سیاست ما تیم داری نبوده است این استعدادهای در تیم ها دیگر و در سطح ملی فعالیت می کنند و موفقیت های بسیاری کسب کرده اند.
نعمتی توجه به نخبگان ورزشی و کشف استعدادهای برتر را از دیگر اهداف این مجموعه عنوان کرد و گفت: موسسه پیام با ایجاد بسترهای مناسب برای هم اندیشی با پیشکسوتان و تاسیس آکادمی‌های ورزشی به دنبال تحقق این هدف است.
نعمتی به دارا بودن استاندارد های بین المللی برخی از امکانات و تجهیزات مجموعه پیام اشاره کرد و گفت: در برخی از رشته های ورزشی مانند صخره نوردی اعضای تیم ملی از دیواره های سنگ نوردی پیام استفاده می کنند.
وی افزود: البته اولویت ما در مجموعه پیام ایجاد فضای نشاط و شادابی برای همکاران و خانواده ارتباطات است و در صورت مازاد بودن امکانات به دیگر افراد و مجموعه‌ها سرویس ارائه می‌دهیم.
مدیر عامل موسسه فرهنگی، ورزشی و رفاهی پیام یکی از مهم ترین دستاوردهای موسسه پیام در چند سال گذشته را فراهم کردن بستر ارائه خدمات ورزشی به وسعت ایران عنوان کردو گفت: هم اکنون اعضای خانواده ارتباطات کشور به راحتی و با استفاده از کارت پیام امکان بهره مندی از خدمات ورزشی را در سراسر کشور و با بهترین کیفیت دارند.
مدیر عامل موسسه فرهنگی، ورزشی و رفاهی پیام به ایجاد مشکلات مالی در دو سال گذشته مربوط به کرونا اشاره کرد و گفت: در دو سال گذشته مجموعه پیام به سختی توانسته با کمک وزارت ارتباطات و شرکت های تابعه شرایط خود را حفظ کند و با ایجاد شرایط جدید و برنامه های طراحی شده به دنبال تحقق 2 برابری درآمد در سال جاری و سرمایه گذاری جدید هستیم.

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
Bahareh
Bahareh

با سلام وقت بخیر بنده مربی تنیس روی میز بانوان و کارشناس تربیت بدنی هستم حاضر به همکاری با مجموعه پیام اگر استخدام و جذب نیرو داریدبرای مقاوم اوری راه اندازی سانس مجموعه با بنده تماس حاصل بفرماید.۰۹۳۸۴۷۸۶۲۰۳

با سلام وقت بخیر بنده مربی تنیس روی میز بانوان و کارشناس تربیت بدنی هستم حاضر به همکاری با مجموعه پیام اگر استخدام و جذب نیرو داریدبرای مقاوم اوری راه اندازی سانس مجموعه با بنده تماس حاصل بفرماید.۰۹۳۸۴۷۸۶۲۰۳

×