تاریخ انتشار :

پایان کلاس های آموزشی فصل تابستان موسسه پیام با استقبال بیش از 1600 ورزشکار

کلاس های آموزشی فصل تابستان موسسه فرهنگی ورزشی  پیام که با استقبال بیش از 1600 ورزشکار در رده های سنی مختلف از ابتدای تابستان 1401 آغاز شده بود به کار خود خاتمه داد.
مهندس حسین نعمتی مدیرعامل موسسه فرهنگی ورزشی پیام در این خصوص گفت: موسسه پیام در راستای مسئولیت های اجتماعی و پرورش استعدادهای ورزشی امسال پس از فروکش نمودن موج ابتلا و همه‌گیری ویروس کرونا احتمام جدی در برگزاری کلاس های آموزشی ورزشی با تنوع رشته ها و در تمامی گروه های سنی داشت که ثبت آمار بیش از 1600 ورزشکار نشان از اعتماد و اقبال عمومی از خدمات موسسه پیام است.
نعمتی افزود: بیش از نیمی از این ورزشکاران دختر و پسر از خانواده ارتباطات کشور هستند که موسسه پیام برای حفظ و پرورش استعدادهای ویژه ورزشی برنامه ریزی نموده و در ادامه مسیر نسبت به هدایت ایشان در مسیر شکوفایی کوشش نماید . 
مدیرعامل پیام در ادامه عنوان داشت: امسال برای اولین بار فرایند ثبت نام در موسسه پیام کاملا غیرحضوری و در بستر اینترنت صورت پذیرفت که این اقدام علاوه بر کاهش ترددهای غیرحضوری، شفافیت در ارائه خدمات، صرفه‌جویی در انرژی و هزینه و... گام موثری در پیشرفت موسسه پیام از ارائه خدمات سنتی به خدمات مدرن و برخط می باشد که در همین راستا واحد فناوری موسسه موظف به ارتقا سامانه اطلاع رسانی موسسه و ایجاد خدمات برخط در سایر حوزه‌ها اعم از رزرواسیون، ارائه بلیط اینترنتی و ... شده است.
مهندس حسین نعمتی برگزاری رایگان کلاس‌های آموزشی در حوزه های فرهنگی و هنری را از سایر نقاط قوت کلاس‌های تابستانی اعلام داشته و تشریح نمود: باتوجه به همراهی مادران در زمان برگزاری کلاس‌های آموزش تابستانی، مدیریت فرهنگی موسسه پیام با همکاری روابط عمومی وزارت متبوع اقدام به برگزاری کلاس‌های رایگان با سرفصل‌های سواد رسانه، طراحی،‌ عکاسی با موبایل و ... نمود که از زمان حضور ایشان به بهترین نحو بهره‌برداری شود.
مدیرعامل موسسه فرهنگی ورزشی و رفاهی پیام در پایان اعلام نمود باتوجه به استقبال گسترده و درخواست خانواده ها با پایان فصل تابستان آموزش در پیام خاتمه نخواهد یافت و طی برنامه‌ریزی صورت پذیرفته کلاس‌های آموزشی فصل پاییز پیام با زمانبندی مناسب با آغاز سال تحصیلی میزبان علاقمندان به آموزش ورزش خواهد بود.

مشاهده تصاویر در لینک زیر​​​
کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
0441710727
0441710727

سلام وقت بخیر
ثبت نام کلاس های پاییزی از چه زمانی شروع میشود ؟؟

×