تاریخ انتشار :

آیین تکریم و معارفه مدیرعامل موسسه فرهنگی ورزشی و رفاهی پیام برگزار شد

با حضور مهندس اصلان زاده معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی وزارت ارتباطات و دکتر اشرف مدیرکل دفتر وزارتی و سرپرست مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی و همچنین در حضور مدیرکل حراست وزارت متبوع و اعضا هیأت مدیره موسسه پیام، آیین معارفه مهندس حسین نعمتی مدیرعامل موسسه فرهنگی ورزشی و رفاهی پیام و قدردانی از مهندس حمید عباسی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پیام، مصطفی اشرف مدیرکل دفتر وزارتی در این آیین ،پیام را متعلق به همه اعضا خانواده ارتباطات کشور دانسته و موسسه پیام را حافظ و امین حقوق ایشان عنوان داشت.

مصطفی اشرف ضمن تقدیر از زحمات مهندس حمید عباسی مدیرعامل سابق موسسه پیام برای ایشان در مسئولیت جدید آرزوی توفیق داشته و گفت: مهندس حسین نعمتی از مدیران مجرب وزارت ارتباطات بوده که علاوه بر داشتن سوابق ورزشی تجربه حضور در هیأت مدیره موسسه پیام را دارد که این نقطه قوتی برای ایشان و این موسسه خواهد بود.

معاون توسعه سرمایه انسانی و مدیریت منابع وزارت ارتباطات از زحمات ۸ ساله مهندس عباسی تقدیر نموده و حضور ایشان در باشگاه پیکان را ظرفیت ارزشمندی جهت تعامل بین دو باشگاه دانست.

وی افزود: همانگونه که در نام موسسه فرهنگی ورزشی و رفاهی پیام مشهود است باید تمامی ظرفیت های فرهنگی ورزشی و رفاهی در موسسه فعال شود تا حداکثر رضایتمندی برای اعضا محترم پیام و خانواده ارتباطات فراهم گردد.

مهندس اصلان زاده توجه به ظرفیت های بوجود آمده ورزشی در المپیاد ها و مسابقات ورزشی را یکی از مهمترین توقعات از مدیرعامل جدید عنوان داشته و اظهار داشت: امید است با هم افزایی تمامی مدیران وزارت متبوع شاهد ادامه مسیر موفق و تحولات ارزشمندی در حوزه های فرهنگی و ورزشی باشیم.

وی توجه به فعالیت های فرهنگی و اقدامات ارزشمند در این حوزه ها را بسیار مهم دانسته و گفت فعالیت های ورزشی هم می بایست در راستای اهداف فرهنگی باشد.

ریاست مرکز حراست وزارت ارتباطات با تقدیر از مهندس حمید عباسی و تبریک به مهندس حسین نعمتی توجه به ورزش های قهرمانی و حرفه ای گرایی در ورزش کارکنان را از ایشان خواستار شد و عنوان داشت:  امید است با سیاست گذاری شورای عالی ورزش شاهد حضور چهره های جدید و استعدادهای موفق در ویدادهای ورزشی باشیم.

حمید عباسی مدیرعامل پیشین موسسه پیام ضمن آرزوی توفیق برای مهندس حسین نعمتی با اشاره به اقدامات صورت پذیرفته در دوره مدیریت خود گفت : برخی از اقدامات انجام شده در چند سال گذشته از مهمترین اهداف این موسسه بوده که تحقق آن با حمایت مقام عالی وزارت، درایت اعضا محترم هیأت مدیره و تلاش مدیران و کارکنان بوده است که از مهمترین آن ها می توان به سراسری کردن خدمات موسسه پیام برای تمامی اعضا در کل کشور،  ارتقا نرم افزار کارت های پیام، گسترس و توسعه خدمات، ارائه خدمات متنوع بر مبنای اساسنامه موسسه و... نام برد.

مهندس حسین نعمتی مدیر عامل موسسه فرهنگی، ورزشی و رفاهی پیام از حسن اعتماد وزیر محترم ارتباطات تشکر نموده و از تلاش های حمید عباسی در دوره گذشته سپاسگذاری نموده و گفت: امید است با تشریک مساعی کلیه مدیران وزارت ارتباطات، سازمان ها و شرکت های تابعه و اعضا هیأت مدیره بتوان در راستای اهداف متعالی خدمت به خانواده ارتباطات کشور گام برداشت.

نعمتی رفع دغدغه های معیشتی همکاران و مدیریت منابع انسانی را از مهمترین اهداف خود اعلام داشته و گفت: پیگیری مباحث درآمدی و ارائه خدمات بر مبنای سر فصل های درآمد و هزینه و ریل گزاری در مباحث ساختاری بسیار اهمیت داشته و تدوین آیین نامه در حوزه های کاری موسسه را از اولویت های اقدام اعلام نمود.

مدیر عامل موسسه پیام بهره مندی از تمامی پتانسیل های موجود و بالقوه این موسسه در راستای رضایت اعضا، کارکنان و بازنشستگان را از دیگر اهداف پیش رو عنوان داشت.

مهدی راسخ ریاست هیأت مدیره موسسه پیام با اشاره به موفقیت های این موسسه در معرفی ورزشکاران به عرصه های بین المللی و ملی گفت: تمام تلاش هیأت مدیره و مدیرعامل موسسه در ارائه خدمات با کیفیت به اعضا و ارتقا سلامتی و تندرستی خانواده ارتباطات کشور بوده است.

وی حفظ کارکنان در ایام شیوع ویروس کرونا و نگهداری و به روز رسانی امکانات موسسه در این اپیدمی را از مهمترین دستاوردهای سال گذشته در شرایط بحرانی کشور عنوان نمود.

در پایان مراسم لوح تقدیر وزیر ارتباطات به مهندس حمید عباسی و حکم انتصاب مهندس حسین نعمتی قرائت و به ایشان اهدا گردید.کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×