تاریخ انتشار :

بازدید مدیرعامل موسسه پیام از استان های قزوین، کردستان و همدان

مدیرعامل موسسه پیام در راستای حفظ سلامت و تندرستی خانواده ارتباطات و فراهم کردن استفاده خانواده‌ها از ورزش به استان‌های قزوین و کردستان سفر کرد.
به گزارش روابط عمومی پیام ، با حضور حمید عباسی مدیر عامل موسسه پیام، در قزوین تفاهم نامه همکاری موسسه پیام و مجموعه‌های فرهنگی و ورزشی استان قزوین منعقد شد.
وی در مراسم امضای این تفاهم‌نامه نیز ضمن قدردانی از اقدامات انجام شده در سطح استان، عدالت در توزیع امکانات بین همکاران را یکی از مهمترین دغدغه ها دانست و گفت: به همین منظور همه توان و تلاش‌مان را برای شناسایی بهترین امکانات و خدمات در استان‌ها بکاربسته‌ایم و امیدواریم کارکنان ارزشمند وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، همچنان با استفاده از امکانات ورزشی و فرهنگی، سلامتی و شادابی خود و خانواده‌ها را تقویت کنند.
تندرستی خانواده ارتباطات اولویت ماست
مدیرعامل موسسه پیام در سفر یک روزه به استان کردستان، از اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان بازدید و از نزدیک با کارکنان این اداره کل دیدار و گفت‌وگو کرد.
عباسی در این سفر مهمترین اولویت مؤسسه فرهنگی ورزشی و رفاهی پیام را سلامت و تندرستی خانواده ارتباطات ذکر کرد و افزود: جلب رضایتمندی حداکثری هدف این مؤسسه است که در همین راستا در چند سال اخیر تمام هزینه‌ها خرج توسعه و بازسازی کامل باشگاه در حوزه‌های مختلف ورزشی بوده است.
وی خاطرنشان کرد: از سال 96 این ذهنیت برای این مؤسسه ایجاد شد که خدمات را در استانها توسعه دهد که به همین منظور نرم افزاری را طراحی کردیم که سریعتر محقق شود و در حال حاضر همه استان‌ها این امکانات را دارند که بتوانند از خدمات مجموعه ورزشی طرف قرارداد استفاده کنند.
مشاهده گزارش تصویری​​​
کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×