تاریخ انتشار :

کلاس های تابستانه ی موسسه پیام با استقبال ۱۲۰۰ متقاضی شروع شد

موسسه پیام برای اولین بار فرایند ثبت نام آنلاین در کلاس های آموزشی را ایجاد کرد که در این فرایند بیش از ۱۲۰۰ متقاضی در ۳۰ عنوان آموزشی و ۱۰۷ دوره آموزشی ثبت نام کرده و از ابتدای تیر ماه در موسسه پیام حضور خواهند یافت .
به گزارش روابط عمومی موسسه پیام؛ حمید عباسی در این خصوص گفت: با پایان سال تحصیلی یکی از مهم ترین دغدغه های خانواده ها برنامه ریزی مناسب برای اوقات فراغت فرزندان است که موسسه پیام بر اساس تجربیات موفق گذشته و ظرفیت های موجود ورزشی بیش از ۱۰۷ دوره آموزشی در رشته های مختلف ورزشی و فرهنگی و هنری را طرح ریزی و به ایشان پیشنهاد داده که تا کنون بیش از ۱۲۰۰ متقاضی در این کلاس های آموزشی ثبت نام داشته اند .
عباسی ایجاد بستر ثبت نام آنلاین برای نخستین بار در موسسه پیام را اقدام مهمی در راستای تکریم ارباب رجوع و تغییر فرایند ارائه خدمات عنوان داشته و افزود: ثبت نام آنلاین و ارائه خدمات غیر حضوری در فرایند پذیرش کلاس های آموزشی و ارائه تیکت ورود به اماکن ورزشی یکی از مهم ترین اهداف ما در سال های اخیر بود که امسال با ارتقاء درگاه اینترنتی موسسه و اتصال به سامانه های پرداختی بانکی این مهم محقق گردید که تکریم ارباب رجوع، کاهش ترددهای غیرضروری، صرفه جویی در هزینه ها و شفافیت در ارائه خدمات از مهم ترین دستاوردهای این اقدام است .
مدیرعامل پیام استقبال از کلاس های آموزشی را نسبتا مطلوب دانسته و گفت: پس از خروج از دوران همه گیری ویروس کرونا برنامه ریزی مناسب جهت تداوم خدمات ورزشی و آموزشی در دستور کار موسسه قرار گرفت که کلاس های تابستانی از با اهمیت ترین و پرمخاطب ترین این دوره ها است و بر همین اساس پروسه ثبت نام آنلاین و مشاوره حضوری از ۲۱ خردادماه آغاز گردید و هم اکنون نیز ادامه دارد.
عباسی افزود: حضور در کلاس های تابستانی مختص کارکنان وزارت ارتباطات نبوده و امکان بهره برداری از خدمات برای سایر علاقمندان نیز فراهم گردیده که بر اساس آمار موجود حدود ۴۴ درصد از این جامعه آماری متعلق به سایر شهروندان محترم است.
وی در خاتمه افزود: شروع کلاس های آموزشی از ۴ تیر ماه با بهره گیری از مربیان مجرب که دارای مدارک معتبر آموزشی هستند آغاز گردیده و تا اواسط شهریور ماه ادامه خواهد داشت.

مشاهده گزارش تصویری​​​
کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×