تاریخ انتشار :

محفل ادبی بارگاه مقدس همزمان با میلاد امام رضا(ع) توسط موسسه پیام برگزار شد

موسسه فرهنگی ورزشی و رفاهی پیام بمنظور تکریم دهه کرامت و میلاد حضرت امام رضا (ع) محفل ادبی بارگاه مقدس را با موضوع فضائل و کرامات امام هشتم (ع) در حضور شاعران و فرهیختگان ادبی برگزار نمود.

به گزارش روابط عمومی پیام؛ سید حسین دلبری مدیر فرهنگی این موسسه در این خصوص اظهار داشت: موسسه پیام در چند سال گذشته با هدف تکریم دهه کرامت جشنواره شعر رضوی را برگزار می کرد که امسال با توجه به حواشی ایجاد شده پس از اکران فیلمی موهون در جشنواره کن بمنظور بزرگداشت فضائل و کرامات حضرت ثامن الحجج(ع) با برگزاری این محفل ادبی به آن اقدام ناشایست واکنش نشان داد.

در این مراسم جمعی از شاعران آثار خود را در مدح امام هشتم(ع) خوانش نموده و در پایان مراسم از ایشان تجلیل گردید.

مهندس حمید عباسی مدیرعامل و عضو هیأت مدیره موسسه پیام در این مراسم از شاعران و مدیحه سرایان تجلیل نموده و اظهار داشت : هرچند بدلیل وجود باشگاه های ورزشی متعدد اکثر موسسه پیام را یک مجموعه صرفا ورزشی می دانند اما این تصور جامع نبوده و پیام در حوزه های فرهنگی و اجتماعی نیز برنامه ریزی و اقدامات مناسبی داشته است که از جمله این اقدامات به برگزاری مراسم جشن در اعیاد و سوگواری در ایام محرم و صفر و ... ، ارائه خدمات آموزشی فرهنگی و هنری در مجموعه های طرف قرارداد، مسابقات فرهنگی و هنری دهه مبارک فجر و جشنواره های شعر رضوی اشاره نمود.

سخنرانی حجت الاسلام جابر قلیان دبیر شورای فرهنگی وزارت ارتباطات و همخوانی گروه سرود نجم الثاقب از سایر برنامه های این مراسم بود.

مشاهده گالری تصاویر​​​
کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×