تاریخ انتشار :

المپیاد ورزشی ارتباطات به خط پایان رسید

آخرین سری از رقابت های المپیاد ارتباطات با مسابقات ورزشی مدیران وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ، سازمان ها و شرکت های تابعه در ۴ رشته فوتسال ، تنیس روی میز ، تیراندازی و شنا به کار خود خاتمه داد ، بدین ترتیب بر اساس مجموع امتیازهای کسب شده شرکت ارتباطات زیرساخت با ۴ مدال طلا ، ۱ نقره و ۳ برنز در جایگاه قهرمانی مسابقات مدیران قرار گرفت و تیم وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با ۳ مدال طلا ، ۱ نقره و ۳ برنز  جایگاه دوم و شرکت پست بانک با کسب ۱ مدال طلا و ۳ نقره بر سکوی  سوم مسابقات قرار گرفتند . 

به گزارش روابط عمومی پیام ؛ مهم ترین رویداد ورزشی خانواده ارتباطات کشور موسوم به المپیاد ارتباطات که با حضور تقریبی ۷۲۰ ورزشکار ، سرپرست ، کادر فنی و اجرایی در سه بخش بانوان ، آقایان و مدیران  بمناسبت هفته ی ارتباطات برگزار شده بود با برگزاری آیین اختتامیه مدیران به کار خود خاتمه داد.
هادی اصلان زاده معاون توسعه سرمایه انسانی و مدیریت منابع وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ضمن تقدیر از عوامل اجرایی و فنی مسابقات گفت : نفس برگزاری این رویدادهای ورزشی بسیار خوب است و در طول چندین دوره ی برگزاری نکات مثبت و ارزشمندی داشته است که توقع می رود در ادامه ی مسیر برنامه ریزی مناسب جهت بهره مندی از ظرفیت های مستعد ورزشی صورت پذیرد .
اصلان زاده به لزوم حمایت از ورزشکاران مدال آور در رشته های تخصصی و رشته های دیگر تاکید کرد و گفت : باید رویکرد بهره مندی از ظرفیتهای مستعد را تغییر داد و موسسه پیام بعنوان میزبان برگزاری این رویدادها می بایست در این زمینه اقدام نماید تا خانواده بزرگ ارتباطات همانند یک تیم ورزشی متحد و همدل به سمت اهداف گام بردارد .
حمید عباسی مدیر عامل و عضو هیئت مدیره موسسه فرهنگی ورزشی و رفاهی پیام در مراسم اختتامیه این مسابقات گفت : ورزش و فعالیت های جسمانی نقش بسیار مهمی در ارتقا تندرستی و بهره وری کارکنان داشته و ورزشکاران با حضور در المپیادهای کارکنان در کنار رقابت همدلی و رفاقت را بیش از پیش تجربه کرده و آثار این همدلی در فضای اداری هم افزایی و توفیق در کار گروهی را رقم میزند.
وی افزود :  این المپیاد ورزشی که بمناسبت هفته ارتباطات برگزار شد حاصل تدبیر، همفکری و حمایت کلیه مدیران وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ، سازمان ها و شرکت های تابعه بوده که جا دارد از توجه ویژه ی مقام عالی وزارت دکتر زارع پور به امر ورزش و تندرستی کارکنان سپاسگذاری نموده و از حمایت های ویژه و حضور موثر مهندس اصلان زاده معاونت توسعه ، منابع انسانی و پشتیبانی تقدیر نمود .

عباسی موسسه پیام را خانه امن و آسایش خانواده ارتباطات دانسته و عنوان داشت : ارتقا سطح کمی و کیفی خدمات ، توجه به نگهداشت و توسعه زیرساخت ها و بازسازی و احداث اماکن ورزشی از مهمترین اولویت های این چندساله موسسه پیام بوده و تلاش هیئت مدیره ، مدیران و کارکنان در جلب رضایتمندی حداکثری اعضا از خدمات موسسه بوده است . 
خیر مقدم دکتر فرزاد ریاست اداره ارتباطات و فناوری اطلاعات و سخنرانی حجه الاسلام قلیان از سایر برنامه های اختتامیه بود که مراسم با تقدیر از ورزشکاران برگزیده و اهدای مدال به رتبه های برتر ورزشی پایان یافت که بر اساس گزارش مسابقات اسامی نفرات برتر بدین ترتیب است .
دانلود مستقیم
حجم فایل: 244.24 Kbتعداد دانلود: 92

دانلود مستقیم
حجم فایل: 30.06 Kbتعداد دانلود: 43
کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×