تاریخ انتشار :

برگزیدگان سومین دوره مسابقات اینترنتی بهار قرآن معرفی شدند

سومین سری مسابقات اینترنتی بهار قرآن با مشارکت فعال 1600 نفر از اعضا خانواده ارتباطات کشور برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی پیام ، طی قرعه کشی صورت پذیرفته 50 نفر از شرکت کنندگان این مسابقات بصورت تصادفی انتخاب شده و از ایان تقدیر خواهد شد .

سید حسین دلبری مدیر فرهنگی و روابط عمومی موسسه پیام با اعلام این خبر گفت : سومین تجربه برگزاری مسابقه معنوی بهارقرآن در ماه مبارک رمضان با افزایش چشمگیر تعداد شرکت کنندگان نسبت به سال های گذشته مواجه شد که امیدواریم این رویداد بیش از پیش زمینه ساز انس و الفت با مفاهیم و معانی کتاب آسمانی در ماه نزول وحی باشد.
 
مدیر فرهنگی پیام افزود : با کاهش چشمگیر آمار ابتلا به کرونا امسال در ماه مبارک رمضان برنامه های معنوی و مذهبی متعددی توسط موسسه پیام اجرا شد که برگزاری مراسم هشت شب نجوای عاشقی ، میزبانی از محفل انس با قرآن ، اقامه نمازهای جماعت همراه با قرائت قرآن و سخنرانی کوتاه مذهبی از مهمترین این برنامه هاست . 

دلبری افزود : سومین دوره مسابقه بهار قرآن در ماه مبارک رمضان با استقبال بیش از 1600 نفر و همانند سال گذشته در 4 هفته متوالی برگزار شد که در هر هفته اسامی برگزیدگان اعلام وامتیاز قرعه کشی بر اساس مشارکت هفتگی به ایشان اعطا گردید و در انتها بر اساس میزان امتیازات کسب شده ، برگزیدگان در قرعه کشی نهایی شانس بیشتری برای دریافت جایزه داشتند .

ایشان افزود : قطعا پاداش مشارکت در این مسابقات بهره جستن از تعالیم راهگشای کتاب نورانی کردگار است ، اما به جهت تشویق شرکت کنندگان و تقدیر از تحقیق ایشان در پاسخ به سوالات به قید قرعه 50 نفر از شرکت کنندگان انتخاب شده که اسامی ایشان به شرح ذیل می باشد :


دانلود مستقیم
حجم فایل: 86.74 Kbتعداد دانلود: 418
کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×