تاریخ انتشار :

پیام تبریک نوروزی مهندس حمید عباسی مدیرعامل و عضو هیات مدیره موسسه پیام

بهار فرصت دوباره نگریستن به دیروز و امروز است. 
بهار یعنی بهتر زیستن و بهتر نگریستن؛ بهار موهبتی است که ما ایرانیان گرامی‌اش میداریم و شروعی تازه از زندگی‌مان را با آن آغاز میکنیم. 
موسسه پیام سال ۱۴۰۰ را در حالی پشت سر گذاشته است، که با وجود همه سختی ها و تنگناها و با شناسایی نقاط قوت و ضعف توانسته است تا حد مطلوبی تهدیدها را به فرصت تبدیل نماید و در راستای اهداف و چشم انداز خود گام بردارد .
سال ۱۴۰۰ نیز پاندمی کرونا محدودیت های زیادی را برای اماکن ورزشی در پی داشت که تداوم این بحران، سایه یاُس و روزمرگی را روی سر مجامع ورزشی گسترده بود، اجرای طرح واکسیناسیون ملی زمینه ساز بهبودی شرایط و کاهش اپیدمی را فراهم نمود که موسسه نیز از فرصت بوجود آمده با تدابیر از پیش تعیین شده بهره جسته و برگزاری المپیاد ها و مسابقات سالیانه خانواده ارتباطات را با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در دستور کار قرار داد .
توسعه امکانات ، بهسازی اماکن ، بازسازی سالن های چند منظوره و … گام بزرگی در جهت ارتقا موسسه به سطح vip بود که سال ۱۴۰۰ انجام شده و دستاورد ارزشمندی برای جامعه ی ورزشی ارتباطات کشور خواهد بود .
بررسی شرایط موجود و هم افزایی در قالب نشست های هم اندیشی با مدیران استانی منجر به افزایش سطح خدمات برای همکاران استان ها و خانواده ایشان بود که امید است رضایت آنان را در پی داشته و در صدر برنامه های موسسه در سال جاری باشد .

اکنون که در این سال نو، وظیفه داریم در موسسه فرهنگی ورزشی و رفاهی پیام نو شدن خود را همراه با نو شدن کل عناصر طبیعت به تصویر بکشیم؛ 
جا دارد ضمن تبریک و شاد باش فرا رسیدن سال نو،  از حمایت های وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات و معاونین ایشان ، کلیه دست اندرکاران حوزه فرهنگ ، رفاه و ورزش جامعه کارکنان ارتباطات کشور ، تدابیر هیئت مدیره محترم ، تلاش یکایک مسئولین ورزشی وزارت ارتباطات ، سازمان ها و شرکت های تابعه و بصورت ویژه از همدلی و همراهی مدیران و تمامی کارکنان محترم که سرمایه اصلی موسسه پیام محسوب می شوند تشکر و قدردانی نموده و برای شما عزیزان و خانواده محترم ارتباطات فردایی روشن و توفیق روز افزون آرزو نمایم‌. 

امید است با بهره جویی از منویات مقام معظم رهبری (مدظله ) در سالی که از سوی ایشان سال "تولید؛ دانش بنیان،اشتغال آفرین" نامگذاری گردیده است ، بتوانیم موجبات رضایت هموطنان گرانقدر که قطعا خشنودی کردگار را درپی خواهد داشت فراهم نماییم.
کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×