تاریخ انتشار :

دیدار پایان سال کارکنان موسسه پیام با مدیرعامل برگزار شد

کارکنان موسسه پیام در آخرین روزهای کاری سال1400در جشنی صمیمانه به استقبال نوروز رفتند.
به گزارش روابط عمومی پیام ، مراسم پایان سال موسسه پیام در قالب دیدار نوروزی کارکنان و مدیرعامل سه شنبه 24 اسفند ماه با حضور مدیران ، کارکنان ، بازنشستگان ، پیمانکاران اماکن ورزشی و رفاهی موسسه و جمعی از ورزشکاران در سالن همایش های پیامبراعظم(ص) برگزار شد.
مدیرعامل موسسه پیام در این دیدار صمیمانه ضمن تقدیر از زحمات کلیه همکاران این موسسه ، گزارشی از اقدامات انجام شده در سال جاری را ارائه نموده و عنوان داشت : موسسه پیام با همدلی ، هم افزایی و کوشش کلیه همکاران در دو سال گذشته سخت ترین شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا که تعطیلی مداوم اماکن ورزشی را در پی داشت ، پشت سر گذاشته و در بسیاری از موارد با تدبیر و اهتمام مدیران و کارکنان تهدیدات را به فرصت تبدیل نمود.
حمید عباسی توسعه اماکن ورزشی ، ارتقاء سطح خدمات همراه با کیفیت را مهم ترین رویکرد موسسه پیام در سال جاری دانسته و گفت : امیدوارم باعنایات پروردگار ، حمایت مسئولین امر در وزارت ارتباطات ، سازمان ها و شرکت های تابعه بتوانیم موجبات رضایت بیش از پیش خانواده بزرگ پیام را فراهم نماییم.
در این مراسم از فوتبالیست های جوان موسسه پیام که به لیگ برتر راه یافتند و بازنشستگان تجلیل شد ، اجرای استندآپ کمدی و موسیقی سنتی از سایر برنامه های این مراسم بود.

مشاهده گالری تصاویر ​​​
کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×